Προς το περιεχόμενο

Ο χειρότερος τραγουδιστής


zephyrous

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το είχε ποστάρει ο takis παλιότερα και από τότε το έχω λιώσει......:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

 

 

περιττό να πω ότι το βλέπω ολοκληρο......:D :D :D :D

 

To ρεφραίν είναι όλα τα λεφτά...

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι εισαγώμενα αμφιβόλου ποιότητος και μικρής ποσότητας.

 

Πάρτε εδώ έναν Έλληνα τραγουδιστή που πλαισιώνεται από ισάξιους μουσικούς και με φοβερό καμεραμαν.

 

Περιμένετε στο τέλος για την ολική αποζημίωση.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε αυτός είναι απλώς αχρηστος...οι δικοί μας είναι απαρασάλευτα(? δικό μου) γελοίοι.Ασε που ο δικός μου κάνει και χορευτικά.

Και στο βίντεο του zephyrous αλλά και στο δικό μου είναι ο ίδιος τύπος στην κριτική επιτροπή.Φαντάζεστε τι έχει ακούσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε που ο δικός μου κάνει και χορευτικά.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Και στο βίντεο του zephyrous αλλά και στο δικό μου είναι ο ίδιος τύπος στην κριτική επιτροπή.Φαντάζεσται τι έχει ακούσει?

 

Σε όλα τα παρόμοια βιντεάκια στο γιουτουμπ αυτός είναι στην επιτροπή. 8) Κάψιμο.Η καριέρα που όλοι ονειρευονται.

 

Τέλος πάντων, αφού δεν στηρίζετε την εντόπια παραγωγή σε ατάλαντους πρόβλημά σας. Θα έρθουν όμως μέρες που οι ατάλαντοι θα είναι προνόμιο της Αμερικής. Και τότε θα

 

:cry: όλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου