Προς το περιεχόμενο

Tama rockstar


Shaman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταρχήν Γεια σας και καλή χρόνια σε όλους

 

Ενδιαφέρομε να δώσω ένα σετ tama rockstar που μου εχει ξεμείνει από την εποχή που ταλαιπωρούσα τα αυτιά του κόσμου :D

Το σετ περιλαμβάνει επίσης hihat paiste 302 . crash / ride 18' 302 , 16'crash 802

Ολα σε πολυ καλη κατάσταση

Επειδή έχει βρεθεί αγοραστής θέλω να ρωτήσω σε τι τιμή είναι λογικό να τα δώσω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κοίτα. Υποθέτω πως έχεις τη drums για πάνω από 5 χρόνια άρα η τιμή της πρέπει να έχει πέσει στα 800 - 900 ευρώ.

(Μία καινούργια κάνει 1300)

P>ΕΙΜΑΣΤΕ ΩΡΑΙΟΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΝΤΡΑΜΕΡΣ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μαζι με τα πιατινια θα σου εδεινα το πολυ 600-650. Αφου ειναι και απο την εποχη που ταλεπωρουσες τα αυτια του κοσμου πρεπει να ειναι και λιγο κοπανημενα... Και καινουργια δεν κανει 1300 ευρω μην τρελενομαστε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας φίλος μου αγόρασε καινούρια μία γύρω στα 950 ευρώ... Χωρίς πιατίνια φυσικα ε ! Από εκεί και πέρα εξαρτάται σε τι κατάσταση βρίσκονται τα δικά σου... Αν έχουν δέρματα που δεν έχουν βαθουλώματα, σκισίματα και γενικά κοπανήματα, αν δεν έχει πρόβλημα στα ξύλα της, και δεν έχει και στα μεταλλικά της μέρη, πιστεύω ότι μαζί με τα πιατίνια σου, τα 600 ευρώ είναι μια καλή τιμή ;)

i]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που έγραψα ότι ταλαιπωρούσα τα αυτιά του κόσμου είναι αστείο και δε σημαίνει κακή χρήση.¶λλωστε ποιος drumer δεν το έχει κάνει ?

Τα πάντα είναι σε πολύ καλή κατάσταση και είναι αγορασμένα πριν 5 χρόνια

Ως διευκρίνιση το γράφω , δεν προσπαθώ να τα πουλήσω εδώ μέσα .

Το σετ με όλα τα extra βγαίνει 1250-1300 όπως το έψαξα

Περιμένω και άλλες γνώμες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ, συνήθως τα 2/3 της κανονική τιμής αγοράς είναι μια λογική τιμή... Εσύ πόσα ζητάς για το σετ σου ? Καλά δεν είναι τότε γύρω στα 850 ευρώ όλα μαζί ? Κοίταξε και πόσα είναι διατεθειμένος να δώσει ο φίλος σου φυσικά. Ίσως ας πούμε συμφωνήσετε στα 800 μετρητά ή 900 σε 3 δόσεις...

i]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν έχω κάποια τιμή στο μυαλό μου . Στην πραγματικότητα δεν είχα σκεφτεί να τα δώσω .Μέσω ενός γνωστού τα ζήτησε κάποιος .

Ρώτησα γιατί δεν θέλω να του πιάσω και τον κ@#$ αλλά ούτε και τσάμπα να τα δώσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σου φιλε μου

και εγω τα ιδια εχω τα πηρα περσι 950 η 1,000 ευρω δεν θυμαμαι.

μαζι με τα πιατινια υπολογιζοντας μια φυσικη φθορα στο περιβλυμα των τυμπανων σου θα πληρωνα 700-800 ευρω.βασικα τα λεφτα ειναι τα τυμπανα αφου τα πιατινια ειναι τα αρχικα της paiste και τα βρισκει καποιος αρκετα φθηνα καινουργια.οποτε 750 ειναι αρκετα εως πολυ καλα και για φιλο.

βιρα κι'εχει ο Θεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι μία καλή τιμή κυμαίνεται ανάμεσα στα 700 - 900 ευρώ.

Και κάτι ακόμη. Ρε παιδιά, πότε παίρνουν αξία οι drums; Δηλαδή δέν είναι σαν τις κιθάρες και τα κρασιά που με το χρόνο παίρνουν αξία?

P>ΕΙΜΑΣΤΕ ΩΡΑΙΟΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΝΤΡΑΜΕΡΣ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου