Προς το περιεχόμενο

Ειναι το GHS Fast Fret καρκινογωνο?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε trigga δεν ειναι γυαλιστικο, λιπαντικό και καθαριστικο για την ταστιερα ειναι.Αυτο που λεει πανω στο κοιτί παντως ειναι οτι είναι φτιαγμενο απο "White Mineral Oil".

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρόπος του γράφειν ρε.Αλλά αν καθαρίζεις το κιθαρόνι με ένα pronto για έπιπλο και απλώνεις το GHS κάνεις γυαλάδες με φτερά ρε συ.Τα χέρια κολυμπάνε μετά.Ειδικά εγώ ο αχόρταγος περνάω 3-4 χέρια απο αυτόν τον καρκίνο :ΡΡΡ.Με λίγη βοήθεια απο τον καλό Θεούλη ίσως φτάσεις και τον govan(λέμε τώρα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην βάζεις καθαριστικά. Δέξου την κιθάρα σου όπως είναι. Αγαπησέ την έτσι όπως είναι.Κατα την γνώμη μου η κιθάρα πρέπει να έχει και λίγο μπίχλα πάνω.ειδικά η ηλεκτρική.Της πάει περισσότερο. Έτσι δεν θα έχεις άγχος για το αν θα σε πειράξει στην υγεία σου, και η κιθάρα σου θα δείξει...trust me.

ttp://s1.gladiatus.gr/game/c.php?uid=31718

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κουράγιο νοσοκόμες, ειδικά ο πρώτος έχει μια υποχθόνια φάτσα.Μου φαίνεται οτι πρέπει να πέρνει βραβείο πράσινης γραμμής στον αέρα.Δεν θέλω το κιθαρόνι μου να βρωμάει τη γιδίλα του χοντρού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου