Προς το περιεχόμενο

Θελω την ψηφο σας...



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Χρειάζεται να πω τι ψήφισα;; :-D

 

Σοβαρά τώρα, διάβασα μια πολύ ενδιαφέρουσα άποψη σε μια συνέντευξη ενός από τα κιθαριστικά μου είδωλα, του Josh Homme από τους Queens Of The Stone Age. Έλεγε ότι μια κιθάρα είναι αυτή που είναι, γεννιέται, έχει πάντα τη δικιά της προσωπικότητα - από την φτηνότερη μέχρι την ακριβότερη - και οι μόντες την αλλοιώνουν. Αν δεν σου αρέσει, δεν την παίρνεις. Δεν αγοράζεις μια και την κάνεις Punto GT να τρέχει στην παραλιακή. Αν θες να την φτιάξεις σχεδόν από την αρχή με parts οκ, αλλά μην καταφεύγεις σε λύσεις "παίρνω Classic Player 60s και της βάζω ό,τι μπράτσο θέλω". Αυτά λέω εγώ.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Θα έλεγα συναρμολογούμενη ... μόνο βασιζόμενος στην προσωπική μου αντιμετώπιση απέναντι στις κιθάρες (και βέβαια γνωρίζοντας ότι αυτό δεν θα σε αποτρέψει από το να αγοράσεις μία πολύ καλή κιθάρα :lol: )

 

(Γιατί τις λέμε partscaster? Αφού ΟΛΕΣ οι strat/tele, partscaster είναι κατά βάθος.)

 

 

EDIT: lamrosgg, συνοδεύεστε? το thread/μαγαζί είναι prive. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fender Classic Player Baja Telecaster

 

1.http://www.thomann.de/gr/fender_classic_player_baja_tele_vb.htm

 

2.http://www.thomann.de/gr/fender_classic_player_baja_tele_ds.htm

 

αυτη ειναι και η δικη μου ψηφος. καλυτερη απο τις ροκινγκερ (αχ αυτο το...γ@μημ3νο logo!!!!)

 

θα απεφευγα το sand χρωμα. η αλλη ειναι κλασσικοτερη :wink:

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ ο κόσμος καίγεται, και ασχολούμαστε με ψηφοφορίες οι οποίες έτσι κι αλλιώς δεν θα ληφθούν υπ'όψην από τον κύριο fender...why bother?

ttp://s1.gladiatus.gr/game/c.php?uid=31718

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου