Προς το περιεχόμενο

Eco


WildchildGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα κομμάτι που έγραψα για corporate video.Οποιοδήποτε σχόλιο σχετικά με μουσικά/τεχνικά θέματα δεκτό. (ιδιαίτερα τα αρνητικά) Ευχαριστώ

Guybrush Threepwood...mighty pirate!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα κομμάτι που έγραψα για corporate video.Οποιοδήποτε σχόλιο σχετικά με μουσικά/τεχνικά θέματα δεκτό. (ιδιαίτερα τα αρνητικά) Ευχαριστώ

To μόνο αρνητικό είναι ότι κανείς δεν σχολίασε μέχρι τώρα το κομμάτι σου. Είναι κρίμα γιατί το βρήκα εξαιρετικό.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο το κομματι φιλε !Πληκτρας εισαι ;αν ναι τοτε ειναι φανερη η επιρροη απο Βαγγελη Παπαθανασιου...δεν ειναι κακο αυτο ετσι ;

Τωρα τεχνικα δεν ειμαι και ο καταλληλοτερος να κρινω, αλλα οσαον αφορα την ''παραγωγη''

τα φυσικα κρουστα /τυμπανα θα του εδιναν μια αλλη ομορφια οπως και τα background keys καλο θα ηταν να μην ειναι τοσο ''περαστικα'' .Ισως να βιαστηκες να το τελειωσεις .Παντως σε γενικες γραμμες εχεις ταλεντο στην συνθεση αυτου του στυλ .Προχωρα !!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To μονο αρνητικο ειναι οτι συμφωνω με τον απο πανω μου ..που ειναι 20 χρονια μεγαλυτερος μου.......και αυτο δυστυχως σημαινει οτι μεγαλωσα... ;D...

 

 

εξαιρετικο ...απλα μια μικρη παρατηρηση..το μπασιμο στο 1.49 μου θυμησε αυτο....

 

 

 

 

στο 2.34..... ;D

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τα καλά λόγια.Ναι κατά βάση είμαι πληκτράς και η τρέλα μου με τον Παπαθανασίου δεν κρύβεται. :P Τα κρουστά είναι φυσικά...αλλά έχω αφαιρέσει αρκετό "room" για τις ανάγκες της μίξης.Έχεις δίκαιο...ήταν λίγο βιαστικό.

+ :δεν σκεφτόμουν να χρησιμοποιήσω κρουστά με αυτή την μορφή,

- : Η αυξομείωση έντασης των strings κουράζει (μου το έχουν ξαναπεί  :) )

Χαχαχα...(μπορεί να το έκανα υποσυνείδητα  ;D )

 

Guybrush Threepwood...mighty pirate!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου