Προς το περιεχόμενο

Ebay-Πόσο αξιόπιστο;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω δει φοβερές προσφορές στο ebay! Δεν ξέρω όμως αν τα προιόντα είναι εντάξει. Έχω βρει (π.χ.) ένα σετ μονιτορ. Τι γίνεται αν τα παραλάβω και το αριστερό δεν δουλεύει;Η κάποιο άλλο πρόβλημα;; Αυτή είναι η απορία μου..

www.myspace.com/nathanlyk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Τι γίνεται αν τα παραλάβω και το αριστερό δεν δουλεύει;Η κάποιο άλλο πρόβλημα;; Αυτή είναι η απορία μου..

Μπορείς να ρωτήσες τον πωλητή. Αυτός είναι αρμόδιος (εννοώ δες αν ΚΑΙ ΤΙ return policy έχει). Επίσης μπορείς να ελέγξεις την αξιοπιστία του από το feedback score. Μπορείς να διαβάσεις τον οδηγό για ασφαλείς αγορές στο ebay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι οσο αξιοπιστο ειναι και το να μπαινεις και σε ενα μαγαζι της γειτονιας σου.......αν ξερεις πως να ψωνιζεις, τι να προσεχεις και τι προφυλαξεις να παιρνεις........

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

......αν ξερεις πως να ψωνιζεις' date=' τι να προσεχεις και τι προφυλαξεις να παιρνεις........[/quote']

 

Αυτό που σου είπε ο fenderiarhs να το θυμάσαι nathan.... :wink:

 

Ισχύει και σαν απάντηση αν ποτέ ανοίξεις θέμα "Αγοραίος 'Ερωτας: Είναι ασφαλής?" :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ebay εχει ΑΝΑΛΥΤΙΚΕΣ "οδηγιες χρησης" για οσους θελουν να τις διαβασουν,οσοι ΔΕΝ τις διαβαζουν την πατανε μονο :wink:

 

Μαθε λοιπον για να μην παθεις. :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου