Προς το περιεχόμενο

Ring girls


si_rah

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Oχι δεν είμαι βάζελος.Το 13 είναι ο τυχερός μου αριθμός.

Και σιγά μη κάτσουμε να ανοίξουμε thread για να ''πλακωθούμε'' με το Λαμπρο.Ελεος δηλαδή..

Sirah να σου φέρω άλλα 5-6 thread των 10 σελίδων που γίνανε ''μπουρδέλο'' για τον ίδιο λόγο από το ίδιο άτομο?

 

Πάντως για να μη σβηστεί το thread προτείνω να το κάνουμε διαγωνισμό για ring girls και στο τέλος να ψηφίσουμε κιόλας.Τι λέτε?

 

να ήταν μόνο τόσα καλά θα ήταν....

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φιλε si_rah προφανώς πιστεύω να έχεις καταλάβει ότι στο συγκεκριμένο thread ούτε εγώ ούτε και ο odis13 είχαμε σκοπό ή όρεξη να κάνουμε καυγά με τον λάμπρο, πράγμα που δεν συνηθίζουμε γενικότερα στο φόρουμ όπως θα έχεις παρατηρήσει, πιστεύω. Το πρόβλημα και ο λόγος που ασχολούμαστε με το συγκεκριμένο μέλος του φορουμ, είναι ότι οι απόψεις που έχει εκφράσει κατά καιρούς, μπορούν να οδηγήσουν κάποιον αρχάριο στον χώρο σε λάθος συμπεράσματα και αγορές, και είναι κρίμα να διαιωνίζονται κάποιες αποδεδειγμένα λάθος αντιλήψεις. Ο σκοπός των περισσοτέρων συζητήσεων στο noiz πιστεύω ότι είναι η ανταλλαγή απόψεων και εμπειριών των μελών-συνομιλητών με απώτερο σκοπό την πληρέστερη πληροφόρηση και γνώση σε θέματα περι μουσικής τεχνολογίας, και όχι να δέρνουμε τον κάθε λάπρο που λέει τα δικά του κατα καιρούς. Ο λόγος λοιπόν που ανέχτηκα να συμμετέχω στη συγκεκριμένη συζήτηση, ήταν να βοηθήσω στο να μην περαστεί μία συγκεκριμένη λάθος αντίληψη και κανάνας άλλος. Το συγκεκριμένο θέμα με τον Λάμπρο για εμένα έχει λήξει.

 

Από εκεί και πέρα τα λαχταριστά κοριτσάκια στα ρινγκ μπορούν να μονοπωλήσουν αυτό θρεντ.

 

55A.jpg

 

 

 

edit: Τώρα πρόσεξα πως αυτοί στην πρώτη σειρά έχουν αποβλακωθεί με τον κώλο της γκόμενας! :lol: :lol: :lol: (καλά και εγώ μαλλον ετσι θα κοιταγα...) Ακόμα και η χοντρή ξανθιά!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ρε οφθαλμόλουτρο που σας ετοιμάζω με μπασίστρια σε μερικές μέρες...

 

Τις έχεις βγάλει εσύ τις φωτογραφίες?? Αν ναι πρέπει να συνοδεύονται και από review... :wink: :wink: :wink:

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

si_rah οι κοκορομαχίες δεν επιτρέπονται απο τους κανονισμούς μας.

Πόσο μάλλον όταν προβοκάρονται.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ring%20Girl%203c.jpg

 

Round 1!

 

main.jpg

 

Round 2!

 

girls70.jpg

 

Round 3!

 

toughman-787019.jpg

 

-odis13: "...και όταν τον στριμώξεις στην γωνία..."

-Vrass: "Ναι ρε, ξέρω, ξέρω."

 

73943107.jpg?v=1&c=ViewImages&k=2&d=17A4AD9FDB9CF1932BBB80AB57C976023D5631E9C67A42DA6F12EEA9B6A8E6AF

 

Εσείς οι δύο μετά τον αγώνα στο γραφείο μου. Χωρίς τον καράφλα.

 

IMG_0014.JPG

 

Βλέπε #5.

 

ringcardgirls_3_042206_ac.jpg

 

Boukaw7, να σου τυλίξω την ξανθιά...

 

girl01.jpg

 

...ή παραμένεις παραδοσιακός;

 

RingGirlsChas05.gif

 

Make some NOIZ!!!

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου