Προς το περιεχόμενο

Aγγελίες και έξυπνοι


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δε βρισκω σχετικοτερο θεμα για να ποσταρω το σοβαροτατο προβλημα που με ταλανιζει. ;D

 

Εβαλα μια αγγελια για εναν Fishman Rare Earth blend , ο οποιος κοστιζει στον Thomann 360€. Τοσο τον εχω αγορασει κι εγω και αποφασισα να τον πουλησω στα 250€. Αυτα ειναι λεπτομερειες : O χρηστης paganini εκρινε οτι επρεπε να με αξιολογήσει αρνητικά ως πωλητή, αφηνοντας το γλαφυρο σχολιο "akrivo" popooooo.gif.

 

http://www.noiz.gr/index.php?action=trader&id=1660

 

Σημειωνω οτι δεν υπηρξε καμμια προσωπικη επαφη νωριτερα, οποτε κατανοω οτι το μελος αυτό δεν γνωριζει το ποτε και το πως μπορει καποιος να αφησει αξιολογηση. Θα ηθελα καποιος μοντ να διαγραψει το σχολιο του μελους αυτου και να τον ενημερωσει μεσω πμ για το πως συμπεριφερομαστε στις αγγελιες.  ::)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σχόλιο διαγράφηκε και ο paganini θα ενημερωθεί σχετικώς.

 

Παρακαλώ σε αντίστοιχες περιπτώσεις στο μέλλον να στέλνετε (γενικώς μιλάω) ένα pm σε κάποιον mod για να ρυθμίζεται το ζήτημα. Ευχαριστώ! :)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O χρηστης paganini εκρινε οτι επρεπε να με αξιολογήσει αρνητικά ως πωλητή, αφηνοντας το γλαφυρο σχολιο "akrivo"

Εγω ειχα σχολιασει μια αγγελια ως ακριβη και ο πωλητης με αξιολογησε αρνητικα ως... πωλητη :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμαμαι, εχουν περασει μηνες, πρεπει να ηταν ενας που πουλουσε sg faded

1200 ευρω υποστηριζοντας οτι ηταν αλλο μοντελο... πολυ παλικαρι ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμ...ωραία τότε εμένα η κιθάρα μου είναι gibson les paul custom παρακαλώ και με την υπογραφή του εργάτη που την συναρμολόγισε! michael kelly τον λένε και το γράφει στο headstock ...πόσο να την δώσω ρε παιδιά? 5 χιλιάρικα είναι καλά η την ρίχνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρητορική ερώτηση:

 

Αν αρχίσουμε και βαράμε αρνητικές αξιολογήσεις σε "μέλη" για κάθε αγγελία που βάζουν χωρίς τιμή, με ελάχιστη περιγραφή (και άπειρες φορές μάλλιστα σε greeklish), χωρίς φωτογραφίες του πραγματικού προς πώληση προιόντος, που ανανεώνουν την αγγελία αυθαίρετα και θρασύτατα και που την έχουν δεί έξυπνοι θα φταίμε?

 

 

Έλεος πια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι περισσότεροι κάνουν απλά εγγραφή για την αγγελία...το έχω κάνει σε άλλα φόρουμς στα οποία δεν μπαίνω καν στο κόπο να τις διαγράψω και ούτε που με νοιάζει...το λέω γιατί έτσι σκέφτονται και οι άλλοι που απλά θέλουν να πουλήσουν/αγοράσουν κάτι...και -50 να είναι το κάρμα ή -10 το trader δε νομίζω να χαλαστούν

Ο καλύτερος τρόπος είναι η διαγραφή μέσω report στον admin...ότι είχα να πω το είπα για τις αγγελίες.τέλος!  :)

 

ΥΓ.στην τελική κράξτε τον με κανα σχόλιο-αγχολυτικό είναι!(έτσι κι αλλιώς δεν γίνεται up η αγγελία!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου