Προς το περιεχόμενο

Το καλύτερο bass mag του 2007....


ReCoC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...ποιό είναι ρε παιδιά? Στην θεσσαλονίκη έχω βρεί μόνο το bass player το οποίο έχω πάρει κανα δυο φορές αλλα δε με εντυπωσίασε. Κανένα άλλο περιοδικό (Ελληνικό ή ξένο) που να σας έχει αρέσει?? Έστω και αν δε το βρίσκεις στην Ελλάδα αλλα μπορείς να το παραγγείλεις...

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω συνδρομή στο bass player. Έχεις δίκιο, δεν είναι κάτι ιδιαίτερο, δε νομίζω να την ανανεώσω, πάντως σε όσες παρόμοιες συζητήσεις έχω πετύχει συνήθως θεωρείται το καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το bass player δεν το βρισκω καθολου ενδιαφερον!Το βασικο του μειονεκτημα ειναι οτι δεν ειναι καθολου επικαιρο και ξεθαβει μπασιστες που ειτε ειναι ανενεργοι ειτε εχουν βγαλει το αλμπουμ με τη μπαντα τους εδω και κανα χρονο οποτε ειναι γενικοτερα ξεχασμενοι!Αυτο που ηταν πολυ καλο ηταν το Bass guitar αλλα δυστυχως εδω και κανενα χρονο δεν υπαρχει στα περιπτερα και γενικοτερα αντιλαμβανομαι οτι βρισκεις μονο το μετριο προς κακο bass player..Ειναι πολυ πισω σαν περιοδικο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου