Προς το περιεχόμενο

Boss GT-8 Heavy Metal Distortion


ACHIEVEIT

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Guyatone metal monster. Κοντά στα 215¤.............

 

Ενδιαφέρον ακούγεται αυτό. Δεν το είχα υπ'όψιν ότι παίζει κάτι τέτοιο. Ποιος τα έχει στην αθήνα να το τσεκάρω?

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμάμαι όνομα....

 

Πάντως αν τα ψάξεις τα βρίσκεις άνετα κάπου στην ακαδημίας (αυτός που έχει και κάτι φερναντες και εσπ)

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ... Ο Κοντοσταυλάκης... Σα το Νακα είναι αλλά πολυ λιγότερο επιτυχημένος...

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλάβεις για τι τύπο μιλάμε, θυμάσαι μια ΚΗ-4 από το ESP custom shop που έχει μονίμως στη βιτρίνα? Οταν ακόμα την πούλαγε 800.000δρχ (τώρα την πουλάει πάνω από 4000¤ απ'όσο ξέρω) του είχε ζητήσει ένας φίλος μου να τη δοκιμάσει γιατί ενδιαφερόταν να την αγοράσει (αλήθεια..). Ο τύπος του λέει ότι τη συγκεκριμένη δεν την δίνει για δοκιμή και ότι πρέπει να την αγοράσει πρώτα για να τη δοκιμάσει... Και το'λεγε και το πίστευε... Και κάπως έτσι λειτουργεί γενικότερα.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τύπος του λέει ότι τη συγκεκριμένη δεν την δίνει για δοκιμή και ότι πρέπει να την αγοράσει πρώτα για να τη δοκιμάσει... Και το'λεγε και το πίστευε... Και κάπως έτσι λειτουργεί γενικότερα.

 

Γιαυτό και την έχει ακόμα ...

ALOHAAAAAAAAAA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Vrass δε νομίζω ότι θα αρνηθεί να δοκιμάσεις το πετάλι. Δεν ξέρω αν το έχει και το guitar store

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχομαι να υπάρχει στο guitar store για να το συγκρίνω απέυθείας με το Κrank-distortuw maximus, to t-rex-bloody mary και κανενα tech21 που σίγουρα υπάρχουν εκει. Αν και την τελευταία φορά που πήγα παραλίγο να βγω με το t-rex αγκαλιά αλλά συγκρατήθηκα.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου