Προς το περιεχόμενο

Turbo - X. Γνώμες - Εμπειρίες;


nosak23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά και στο επόμενο θύμα :P

 

Δύο πράγματα είναι ακατανόητα:

α) Γιατί είσαι τόσο επιθετικός;

β) Γιατί πήγες στο Πλαίσιο να σου φτιάξουν την οθόνη αφού τα ξέρεις όλα;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

α) απλά κάνω πλάκα (συγγνώμη αν τα παίρνει κάποιος σοβαρά)

 

β) πήγα με την ελπίδα οτι θα μου την αλλάξουν μιάς και μόλις την είχα βγάλει απο το κουτί.

 

 

Υ.Γ: δεν είπα οτί τα ξέρω όλα...εσυ το είπες τώρα..Σε ευχαριστώ, μου έφτιαξες την μέρα!!!! :P :P :P :P

Music is the answer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nomizw oti xefygate ligo paides??

gia ta turbo-x zhthsa gnwmes oxi giato an to plaisio einai exyphretikoi kai oti allo zhshtate edw mesa to opoio den ehei shesh me to arxiko themataki

Tespa..!

 

To thema einai na anaferei kapoios thn prosvpikh tou empeiria apo ta turbo-x h toulaxiston an ehei kapoion filo, gnwsto pou na ta xrhsimopoiei..

 

...kai gia na to sygkekrimenopoihsoume_________>tha mporesoume na doulepsoume panw se cubase,reason kai oti allo sxetiko me thn mousikh programma , se ena turbo-x laptop me (ram 2048 ,intel core duo 2) h tha klatarei to systhma???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είπα οτι δεν έχω καλή εμπειρία, το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να διαλέξεις εσύ όλα τα κομμάτια και να το παραγγείλεις απο το πλαίσιο (τα συνδέουν αυτοί).

Music is the answer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ nosak23, δεν ξεφύγαμε καθόλου. Η "μάρκα" που σε ενδιαφέρει "κατασκευάζεται" και διακινείται αποκλειστικά από το "Πλαίσιο". ¶ρα η γνωμοδότησή μας είναι αμέσως σχετική με την ποιότητα του καταστήματος. Αν σου λέγαμε ότι "φανταστικά μηχανήματα αλλά δυστυχώς εκεί μέσα είναι όλοι τρελοί" θα αγόραζες ή δεν θα αγόραζες.

 

Πέραν αυτού, το φόρουμ έχει και θα έχει πάντοτε γνώμη για την αγορά. Κάθε γνώμη για τον κόσμο διακίνησης των προϊόντων που μας αφορούν είναι ασφαλώς σχετική με το φόρουμ και έχει τη θέση της στις συζητήσεις.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είπα οτι δεν έχω καλή εμπειρία' date=' το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να διαλέξεις εσύ όλα τα κομμάτια και να το παραγγείλεις απο το πλαίσιο (τα συνδέουν αυτοί).[/quote']

 

Kαι το ακόμα καλύτερο είναι να διαλέξεις εσύ όλα τα κομμάτια, να τα πάρεις απ'όπου τα έχουν φτηνότερα (εν ανάγκη από άλλο μαγαζί το καθένα) και να συναρμολογήσεις το pc μονος σου με φροντίδα και προδερμ.

Αν τώρα χρειάζεσαι οπωσδήποτε λαπτοπ κάνεις αυτό που σου πρότεινε ο djven_om.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είπα οτι δεν έχω καλή εμπειρία' date=' το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να διαλέξεις εσύ όλα τα κομμάτια και να το παραγγείλεις απο το πλαίσιο (τα συνδέουν αυτοί).[/quote']

 

Kαι το ακόμα καλύτερο είναι να διαλέξεις εσύ όλα τα κομμάτια, να τα πάρεις απ'όπου τα έχουν φτηνότερα (εν ανάγκη από άλλο μαγαζί το καθένα) και να συναρμολογήσεις το pc μονος σου με φροντίδα και προδερμ.

Αν τώρα χρειάζεσαι οπωσδήποτε λαπτοπ κάνεις αυτό που σου πρότεινε ο djven_om.

 

 

Αυτό με το προδέρμ που είπες θα συμφωνήσω οτι είναι το καλύτερο :D .

Music is the answer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά και στο επόμενο θύμα :P

 

Χαλάρωσε μάγκα και κατούρα και λίγο με την basic που έγραφες' date=' όλοι έχουμε τις ειδικότητες μας στον κόσμο των Η/Υ, εσυ ξέρεις basic!! Bravooooooo, θα ήσουν πολύ χρήσιμος πριν 20 χρόνια![/quote']

 

O έρωτας, ο βήχας και οι στοιχειώδεις ανθρώπινοι τρόποι δεν κρύβονται... :roll:

 

Επίσης, όταν απαντάμε σε κάτι τέτοια, χαλάμε το όμορφο αυτό φόρουμ. (Παρεπιπτόντως, χτύπησαν τρία "φρούτα" μέσα σε 5-6 μέρες, μέλι έχει το Noiz??)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έχω turbo-x, φτιαγμένο όμως με δικά μου κομμάτια και τον προσέχω λίγο και 3 χρόνια δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα.

 

Μάλλον και σε αυτό ισχύει το ρητό, ότι κλείσεις πέρνεις. Κανόνισες για μάπα εξαρτήματα; Μάπα υπολογιστής θα σου ρθει!

 

Επίσης, όταν απαντάμε σε κάτι τέτοια, χαλάμε το όμορφο αυτό φόρουμ. (Παρεπιπτόντως, χτύπησαν τρία "φρούτα" μέσα σε 5-6 μέρες, μέλι έχει το Noiz??)

 

Είδες με το που έλειψα λίγο καιρό σκάσανε να με αντικαταστήσουν! Αλλά δεν θα το καταφέρουν! Δεν πεθαίνω έτσι εύκολα εγώ! 8O

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν εγώ ρε είχα spectravideo εσείς ακόμα ντυνόσασταν με φύλλα συκής lol

 

Δεν είχε ασχοληθεί ακόμα η Στουρνάρα με υπολογίστες,

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου