Προς το περιεχόμενο

Transport panel και Nuendo


pkole

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.

 

Στο pc μου δουλεύω με 2 διαφορετικές δυστυχώς οθόνες. Κάποια στιγμή λοιπόν μετέφερα προσωρινά το παράθυρο του nuendo μόνο στη μια. Όταν το επανέφερα στο dual χάθηκε εντελώς το transport panel. Φαίνεται να είναι ενεργό αλλά είναι άφαντο. Έκανα όλους τους πιθανούς συνδυασμούς παραθύρων μήπως είναι κάπου κρυμμένο αλλά μάταια. Πιθανόν το πρόβλημα να δημιουργήθηκε από το διαφορετικό μέγεθος των δύο οθονών αλλά δεν μπορώ να βρω τη λύση.

 

Ξέρεις κανείς τι άλλο θα μπορούσα να κάνω;

Οποιαδήποτε ιδέα και έμπνευση ευπρόσδεκτη.

 

Παναγιώτης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασε να βαλεις σε μια οθονη ολο το desktop σου κ να το βρεις απο εκει

Μηπως σου εμφανιζονται μπαρες κατω κ δεξια για να τις μετακινησεις κ να το βρεις???

 

 

Αλλιως βαλε κ τριτη οθονη μπας κ ειναι εκει κρυμμενο αλλιως 4η κτλ κτλ

Ε του φουστη καπου θα το βρεις

Just kiddin' :P

-=Dream Within A Dream=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι θα έχεις δοκιμάσει το F2 στο πληκτρολόγιο.. Αν ναι, δοκίμασε και κανένα διαφορετικό resolution, μήπως και εμφανισθεί!

www.myspace.com/michalismusic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δοκιμάσει και το F2 και από το menu/windows αλλά τίποτα. Αυτό με την διαφορετική ανάλυση όμως, να πω την αλήθεια, δεν το σκέφτηκα. Θα το δοκιμάσω και θα σας πω. Πάντως ευχαριστώ για την απάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν το πρόβλημα λύθηκε με την πρόταση του michelangel. ¶λλαξα την ανάλυση σε 800*600 και ως δια μαγείας το transport εμφανίστηκε και μάλιστα και στις 2 οθόνες. Τι να πω. Αδερφέ μου σ' ευχαριστώ πάρα πολύ. Η έμπνευση σου ήταν σωτήρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου