Προς το περιεχόμενο

Ένα μεγάλο ευχαριστώ από μένα στον lsega...


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...ο οποίος για κάποιο λόγο (που προσωπικά θεωρώ ΑΣΗΜΑΝΤΟ) αποφάσισε να μου κάνει δώρο!

 

 

Έτσι σήμερα, προς μεγάλη μου έκπληξη, έλαβα ένα δεματάκι το οποίο περιείχε....

 

μια xειροποίητη δερματινη ζώνη (Minotaur) βασισμένη σε αυτή που χρησιμοποιεί ο Gilmour (η παλιά ζώνη του Hendrix):

 

gilmour_strap.jpg

 

 

blog_strap.jpg

 

Θα ήθελα λοιπόν να τον ευχαριστήσω δημόσια για το δώρο που μου έκανε, χωρίς ΚΑΝ να γνωριζόμαστε προσωπικά!!!

 

LSEGA 100000000000000 Ευχαριστώ!!!!

 

smiley_hug.gif

 

 

ΥΓ: apos φέρε τη BLACKIE πίσωωωωωωωωωω :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαλε και μια φωτογραφια τη ζώνη με τη μαύρη στρατ να είσαι ακόμα πιο σωστοστ!

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαλε και μια φωτογραφια τη ζώνη με τη μαύρη στρατ να είσαι ακόμα πιο σωστοστ!

 

Τη μαύρη πλέον τη χαίρεται ο apos... :cry:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε τωρα καποιος πρεπει να σου κανει δωρο μια Gilmourish strat!! :lol: ....Eεεε ,μη κοιτατε εμενα...μολις εχθες αγορασα την μπαχαντελα μου (κοινως: baja tele)...no money left.. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ΥΓ: apos φέρε τη BLACKIE πίσωωωωωωωωωω  :lol:

 

 

ΧΑ!

Όχι, ΕΣΥ στείλε το strap σε μένα!!!  :D :D :D

Βασικά,ο lsega είναι ο mr Minotaur (Πάνος)? Γιατί συμπτωματικά, έψαχνα ΑΚΡΙΒΩΣ αυτό το strap (ακόμα και στο χρώμα) και είχα επικοινωνήσει μαζί του και μου είπε ότι τώρα "βγαίνουν στην παραγωγή" και θα είναι διαθέσιμες. lsega ΚΙ ΕΓΩ!!!! Η Blackie είναι δίπλα μου και είναι strapless η καημένη!  ;D

 

ΥΓ: Ηλία η blackie σε χαιρετάει και θέλει να σου πω ότι τα πλαστικά της... γέρασαν  ;) και ότι ετοιμάζεται για 11-ες!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ΥΓ: Ηλία η blackie σε χαιρετάει και θέλει να σου πω ότι τα πλαστικά της... γέρασαν  ;) και ότι ετοιμάζεται για 11-ες!  ;D

 

PHOTOS ΤΩΡΑ!!!!!

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά - καλά!!! Το βράδυ που θα "προκάμω"!!!  ;D Αν και μόνο τα aged θα δεις, οι 11-ρες από βδομάδα! Stay tuned.

Δεν μου είπες, ο lsega είναι ο Minotaur ή καμία σχέση? Γιατί αν δεν είναι σημαίνει ότι οι ζώνες κυκλοφορούν ελεύθερες εκεί έξω!!!  :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου είπες, ο lsega είναι ο Minotaur ή καμία σχέση? Γιατί αν δεν είναι σημαίνει ότι οι ζώνες κυκλοφορούν ελεύθερες εκεί έξω!!!  :D :D :D

 

Όχι δεν είναι. Απλά τον γνωρίζει τον Μινόταυρο ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε elavd να είσαι καλά και μάλιστα το έκανα το δώρο με την καρδιά μου.Ναι όντως έχω τους λόγους μου και γι'αυτό στο ανταποδίδω με αυτό το δώρο.Πρώτα γιατί μου έδωσες τα φώτα να ψάξω το θέμα "Blackie" και το κύριο που επιδέξια τις πετά "τις χορδές" εξω (πως λέμε τα μάτια).Δεύτερον διότι μου κόλλησες την αρρώστια να φτίαξω και έγω μία blackie και σε αυτό το σημείο η πληροφόρηση σου ήταν σημαντική.Ετσι τα είχες όλα εκτός από μία ζώνη σαν του Gilmour....έτσι όσο εσύ έκανες διακοπές τον Αυγουστό εγώ έπιασα τον κύριο Minotaur ο οποιός κατα τύχη είναι γείτονας μου και του είπα την ιδέα μου....μάζευψα από το Internet όσο περισσοτερες πληροφορείες είχα γι αυτή την ζώνη και ο Πάνος το μόνο που έκανε ήταν να φτιάξει 4 παραλαγές αυτής της ζώνης.Μόλις τις είδα έπαθα πλάκα διότι είναι γαμώτο πανεμορφες και ήθελα σχεδόν και τις 4.

Ειχες Blackie χωρίς ζωνη......σιγά εγω τι να πω που είχα ζωνη χωρίς blackie......και με την δική σου παρέμβαση αυτη την στιγμή "φίλε" Ηλία ένας άλλος Πάνος έχει στα χέρια του την δική μου blackie προς κατασκευή...

Κυροι ΝΑΙ μπορω άφοβα να το ομολογήσω....ΔΕΝ ΕΊΜΑΙ Ο ΜΙΝΟΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΟΣ ΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ, ΔΕΝ ΕΊΧΑ ΠΟΤΕ ΕΡΩΤΙΚΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ELAVD(καλά δεν το έγραψα ή το μαγάρισα πάλι?) ΩΣΤΕ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΣΤΡΙΓΚΑΚΙ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΔΩΡΟ ΕΝΑ ΠΕΤΣΙ ,και αυτή η ζώνη θα σκίσει στην αγορά διότι ημεθα Ελληνες και όχι Αμερικανάκια να πουλάμε το πετσί του Ταυρου 300$ για ζώνη Gilmour

ΦΙΛΕ ΗΛΙΑ ΣΟΥ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΒΓΑΛΕΣ ΒΟΥΚΙΝΩ ΣΤΟ FORUM.

AYTA.....TELOS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου