Προς το περιεχόμενο

Ulead video studio 11 plus


playloud

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα,

 

πριν απο λιγο καιρο εγκατεστησα το ulead video studio 11 plus. Εκανα ενα project με αυτο (συγκεκριμενα ενα video edit και export σε .avi) και δουλεψε μια χαρα. Οκ, το αφησα και σημερα πηγα να κανω ενα δευτερο project. Μολις πατησα την συντομευση να το ανοιξω μου εβγαλε ενα warning security που λεει: "The security information is invalid or has been modified. This programm wil be terminated". Το εκανα απεγκατασταση και επανεγκατασταση, εκανα clean το registry και παλι το ιδιο αλλα τιποτα. Εκλεισα το zone alarm και πηγα να το ανοιξω τοτε αλλα και παλι τιποτα. Δουλευω windows XP proffesional. Αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι το προγραμμα ΔΟΥΛΕΨΕ την πρωτη φορα. Ευχαριστω προκαταβολικα....

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πάρε τηλέφωνο ή στείλε email στην εταιρεία που το πουλάει. Λογικά θα σου πούνε τι να κάνεις, εκτός και αν τα windows τον έχουνε πάρει μινόρε (συνηθισμένο) ή το πρόγραμμα είναι σπασμένο...

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν τα windows τον έχουνε πάρει μινόρε (συνηθισμένο)

 

Τι να τον έχουνε κάνει λέει;;;;;;;!!

 

ή το πρόγραμμα είναι σπασμένο...

 

Αυτό σκέφτηκα κι εγώ ατακτούλη... Αλήθεια είναι; Yπάρχει και τρίτο ενδεχόμενο, να έχει κυκλοφορήσει κάποιο patch και να μην το εγκαθιστάς, ή κάποια ασυμβατότητα αν έχεις Svista, ή αν η Registry έχει ήδη σημάδια πειράγματος από άλλα προγράμματα από μονόφθαλμους, ή ακόμη κι αν έχεις κάποιο πρόγραμμα που αυτά το βάζουν στη μαύρη λίστα όπως πχ. το Daemon Tools ή το Clone CD.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Well, εννοειται οτι ειναι σπασμενο. Το daemon tools το εχω αλλα νομιζω το ειχα και οταν εβαλα και την πρωτη φορα το προγραμμα οποτε δεν καταλαβαινω. Οσο για την registry κανω που και που καθαρισμα με το Registry booster 2..............

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Well, εννοειται οτι ειναι σπασμενο.

 

Well εννοείται ότι φταίει αυτό......No offence....Δεν ειμαι και σιγουρος οτι φταιει αυτο...αλλα εκει παει ο νους μου.....:lol:

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

playloud έπαιξες και έχασες με τα σπασμένα. Ένα πράμα μόνο θα σε σώσει, και λέγεται format c:

 

 

 

 

αν τα windows τον έχουνε πάρει μινόρε (συνηθισμένο)

 

Τι να τον έχουνε κάνει λέει;;;;;;;!!

 

Τι δεν κατάλαβες, το να τον έχουνε πάρει ή το μινόρε;;; :D :D :D :D :D

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Well' date=' εννοειται οτι ειναι σπασμενο...............[/quote']

 

Πάντως θα μετράει πολύ να πάρεις τηλ στην εταιρία και να πεις ότι δεν δουλεύει και να σου στειλουν αμέσως ένα άλλο αντίγραφο. Το είχε κάνει ένας καθηγητής μου στο πανεπιστήμιο που είχε χάσει το cd (κόπια) από ένα πρόγραμμα και ζήτησε από την εταιρία να του στείλουν άλλο. Αυτοί του το στειλαν σε λίγες μέρες και μάλιστα ήταν μια έκδοση χωρίς προστασία για αντιγραφή και το μοίρασε παντού.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι. University of Ioannina, κοινώς UOI (ουόϊ στα ελληνικα), ημουν. Του μετσοβίου είναι εντρυ λεβελ μπροστά στο τι γινόταν εκεί με τα κατεβάσματα. Τώρα όμως τα εχουν μπλοκάρει (αλλά πάντα υπάρχουν κάποιοι που τα ξεμπλοκάρουν).

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου