Προς το περιεχόμενο

ειδος μουσικής


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αροκ, όπου Α στερητικόν.

 

ετσι για να εξηγούμαστε επειδή σ'αυτο το φορουμ το 95 % φαντάζομαι ειναι μουσικοί , τεχνικοί ήχου κ.τ.λ και το αλλο 5 %  ανθρωποι σαν εμένα που ασχολούνται γενικά με την μουσική και θέλουν να μαθαινουν απο τους υπολοιπους ..εαν κάποιος ξέρει να απαντήσει σε μια ερώτηση σοβαρά να  το κάνει ή να μην ασχολείται καν.. οι εξυπνοβλακιστικες απαντήσεις να λειπουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...εαν κάποιος ξέρει να απαντήσει σε μια ερώτηση σοβαρά να  το κάνει ή να μην ασχολείται καν.. οι εξυπνοβλακιστικες απαντήσεις να λειπουν

H απάντησή μου ήταν απόλυτα σοβαρή. Τώρα γιατί ο λάτρης των Πυξ-λαξ τη θεώρησε εξυπνοβλακώδη (τελικά τι απ' τα 2;) δεν δύναμαι να το γνωρίζω. Λυπάμαι, αλλά έχω άλλη άποψη για το "τι είναι ροκ". Αγαπητό μου μειράκιον από το Noiz έχεις να μάθεις πολλά, απλά υπομονή.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα και στο Ραδιο (καποιος κοκκινος σταθμος) την μεγαλυτερη ΡΟΚ συναυλια του καλοκαιριου διαφιμηζε για τους ΠυξΛαξ. Μπορει να εχει πεσει θημα παραπληροφορισης

For Those About To Rock We Salute You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πριν «λυθούν τα ζωνάρια», ας επικρατήσει η ηρεμία. Όχι άλλες βλακώδεις (IMHO) κόντρες για ψύλλου πήδημα. Έχει καταντήσει κουραστικό.

 

Alternative θα το έλεγα και εγώ-με μια «οσμή» από Puressence ή κάτι σχετικό.

 

Αυτά και την καλησπέρα μου.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H απάντησή μου ήταν απόλυτα σοβαρή. Τώρα γιατί ο λάτρης των Πυξ-λαξ τη θεώρησε εξυπνοβλακώδη (τελικά τι απ' τα 2;) δεν δύναμαι να το γνωρίζω. Λυπάμαι, αλλά έχω άλλη άποψη για το "τι είναι ροκ". Αγαπητό μου μειράκιον από το Noiz έχεις να μάθεις πολλά, απλά υπομονή.

 

ok φιλε..απλα ηθελα να μου πει καποιος προς τα που κινηται το κομμάτι..όπως ο φιλος ndnikola ποιο πανω... το τι θεωρείς εσύ ροκ ειναι προσωπικό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου