Προς το περιεχόμενο

Περί κάρμα (-τος; )


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Administrator

Γεννηθείτω το θέλημα σου Gothic.

Αυτοδιαγράφτηκε και φάνηκε το παλιό του username.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη υπαρχει αυτη η επιλογη κ μπορεις να τη χειριστεις αυτοβούλος τελικά?Μεσα απ το προφίλ?Ή βαλατε χερακι ?

 

 

Πωω ρε αυτοκτονιαααα.....παει αδικοχαμενος ο νεος κ ηταν κ καλο πιντι.Θα μας ερθει μηπως με καινουρια ταυτοτητα?Ισως.....ποιος ξερει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Αν κάποιο μέλος ζητήσει διαγραφή υπάρχει η επιλογή.

Σε δουλεια να βρισκόμαστε που λένε...

Προτιμώ να συζητώ.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφεντικο, αμα κανενας μοντουλατορος ειναι αγενης και εριστικος και επιθετικος σε προσωπικο επιπεδο, δεν θα επρεπε κα σ αυτον να πεφτει μειον καρμα? Κι αν ναι ποιος θα το εκανε? (Φωνη βοωντος εν τη ερημω)

Δεν είναι ωραίος ο τρόπος σου αγαπητέ φίλε.

Αφεντικο, δεν βλεπω που ακριβως εχω ΜΗ ΩΡΑΙΟ τροπο. Παρακαλω διαφωτιστε με (οπως λεει και μια ψυχη)

 

Oι mod δεν είναι ούτε ρομποτάκια ούτε έχουν εκπαιδευτεί για τηλεφωνητές του ΟΤΕ για να ανέχονται τα πάντα, η ψυχραιμία έχει και τα όρια της. Και όσον αφορά τις 2-3 περιπτώσεις που λες μη βγάζεις την ουρά σου απέξω σιγανοπαπαδιά Cool Wink

Μονο που εγω δεν ειμαι μοντ (ζητω οι Who), αμα δεν μπορεις να κρατας την ψυχραιμια σου να μην γινεσαι μοντ. Να εισαι ισος μεταξυ ισων στην "αρενα" και να μην κινδυνευω απο την παρτη σου (η κανενος "γαλονα") για μειον, καταλαβες μικρε? Τα γαλονια εχουν και απαιτησεις και τα μεταξωτα βρακια.....

 

ΥΓ. Το να θελετε κατω απο τετοιες συνθηκες να γινονται και "μπυροποσιες" ειναι τουλαχιστο υποκρισια, καλα που ειμαι μακρια

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ. Το να θελετε κατω απο τετοιες συνθηκες να γινονται και "μπυροποσιες" ειναι τουλαχιστο υποκρισια, καλα που ειμαι μακρια

 

Φίλε Playloud, ως διοργανωτής 2 και σύντομα 3 Μπυροποσιών σε πληροφορώ ότι δεν τα βλέπεις σωστά τα πράγματα. Το ότι μαζευόμαστε 20-30 καρντάσια και τσακώνουμε μπυροΐνη και κανένα κλέφτικο στην άκρη και τα λέμε για μουσική να περνάει η ώρα και να γνωριζόμαστε καλύτερα δεν έχει καμία απολύτως σχέση με αυτά που θέτεις.

 

Αν μη τι άλλο με τις Μπυροποσίες ερχόμαστε πιο κοντά (γιατί οι κοιλίες μας έχουν αρχίσει να τείνουν στο άπειρο). Για μένα είναι κρίμα αυτά που λες αλλά επιλογή σου δεν υποχρεώνεσαι από κανέναν. Άμα δεν σε ενδιαφέρει μη συμμετέχεις. Περισσότερη μπύρα για εμάς.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου