Προς το περιεχόμενο

Περί κάρμα (-τος; )


Προτεινόμενες αναρτήσεις

γιατί οι κοιλίες μας έχουν αρχίσει να τείνουν στο άπειρο

 

Θες πολλές προβατίνες ακόμα για να μπορείς να χρησιμοποιείς 1ο πληθυντικό σε forum που συμμετέχω κι εγώ, αυθάδη distortionίδη νεανία.

 

;D ;D

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Administrator

Αφεντικο, δεν βλεπω που ακριβως εχω ΜΗ ΩΡΑΙΟ τροπο. Παρακαλω διαφωτιστε με (οπως λεει και μια ψυχη)

Το βλέπω εγώ που με προσβάλεις.

ΥΓ. Το να θελετε κατω απο τετοιες συνθηκες να γινονται και "μπυροποσιες" ειναι τουλαχιστο υποκρισια, καλα που ειμαι μακρια

Αν δεν σου κάνει αυτό για απαξιωτικό σχόλιο για την κοινότητα, εμένα μου κάνει και θα σου 'λεγα να μαζευτείς λίγο.

Αν αισθάνεσαι εχθρικά κείμενος όπως φαίνεται, δεν σε πιέζει κανείς στην παρέα μας.

 

Νομίζω πολλή ζέστη έπεσε και καλό είναι να πάμε για κανα μπάνιο να συνέλθουμε, λέω... Προτείνω να το κόψουμε εδώ.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα δεν μπορεις να κρατας την ψυχραιμια σου να μην γινεσαι μοντ. Να εισαι ισος μεταξυ ισων στην "αρενα" και να μην κινδυνευω απο την παρτη σου (η κανενος "γαλονα") για μειον, καταλαβες μικρε? Τα γαλονια εχουν και απαιτησεις και τα μεταξωτα βρακια.....

 

ΥΓ. Το να θελετε κατω απο τετοιες συνθηκες να γινονται και "μπυροποσιες" ειναι τουλαχιστο υποκρισια, καλα που ειμαι μακρια

 

Γαλόνια και αστέρια βλέπουν μόνο κάτι κολλημένοι και γκρινιάρηδες σαν εσένα, εγώ ποτέ δεν είδα το mod σαν στρατιωτικό αξίωμα παρά σα μια εθελοντική προσφορά σε ένα φόρουμ που συμμετέχω 5 χρόνια τώρα, δεν κερδίζω τίποτα από αυτό και ούτε έχω απαιτήσεις.

 

Και τα νταΐλίκια σου αλλού, κατάλαβες "μεγάλε"?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμαν βοθριλα μου ρχετε παλι ρε παιδια.Αυτομειωθειτε να γουσταρετε.:P

 

Παει αλλου παλι κ χωρις λογω θα βγουνε τα λυσακα μας ναπούμ.Φλεα comehome να σε δωσω μακαρονια με κιμα για να φας. :P

 

Aderfos leei diminished scale gtp gia metal ala gia jazz dimartsio me harmonic minor ta spaei.H oxi?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Playloud, ως διοργανωτής 2 και σύντομα 3 Μπυροποσιών σε πληροφορώ ότι δεν τα βλέπεις σωστά τα πράγματα. Το ότι μαζευόμαστε 20-30 καρντάσια και τσακώνουμε μπυροΐνη και κανένα κλέφτικο στην άκρη και τα λέμε για μουσική να περνάει η ώρα και να γνωριζόμαστε καλύτερα δεν έχει καμία απολύτως σχέση με αυτά που θέτεις.

+1000 και σωστα μιλας, παρεξηγηση. Αλλα φαντασου τον eye και τον lambrogigi σε μπυροποσια μαζι. Αυτο περιγραφω, ξερεις, απο μπροστα "χαρηκα που σε γνωρισα" και απο πισω "μη σου μαμησω....". Κατα τα αλλα, η μπυροποσια, τα λαιβ και ΟΛΕΣ οι συνεστιασεις ειναι ΣΟΥΠΕΡ και ζηλευω που δεν ειμαι εκει

 

Και τα νταΐλίκια σου αλλού, κατάλαβες "μεγάλε"?

Ανατριχιασα ...........

 

Το βλέπω εγώ που με προσβάλεις.

Αφεντικο σορυ κιολας αλλα δε νομιζω οτι η απαντηση αυτη στεκει

 

Τελος παντων, ειρηνη υμιν, το κοβω εδω, ο καθενας τραβαει τα ζορια του

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1000 και σωστα μιλας, παρεξηγηση. Αλλα φαντασου τον eye και τον lambrogigi σε μπυροποσια μαζι. Αυτο περιγραφω, ξερεις, απο μπροστα "χαρηκα που σε γνωρισα" και απο πισω "μη σου μαμησω....". Κατα τα αλλα, η μπυροποσια, τα λαιβ και ΟΛΕΣ οι συνεστιασεις ειναι ΣΟΥΠΕΡ και ζηλευω που δεν ειμαι εκει

 

Και ποιος σου είπε ότι υπάρχει έστω και μια πιθανότητα να βρεθούν αυτοί οι δυο στην ίδια μπυροποσία; Αλλά και στο κάτω κάτω, γιατί όχι; Φόρουμ είναι, η πραγματική ζωή είναι εκεί έξω, ξέρεις... σιγά μην καθόμασταν να κρατάμε μούτρα ο ένας στον άλλο και να χαλάμε τις καρδιές μας...  ::)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

ΚΑι όχι μόνο... γιατί εκεί θα καταλάβαινε ο καθείς πόσο τον παίρνει να μιλάει επί παντός επιστητού, όταν ο τύπος που πίνει την μπύρα του μαζί του κι έχουνε συστηθεί, είναι πλέον επώνυμος, έμπειρος επιχειρηματίας, ή μορφωμένος άνθρωπος ή και ο δάσκαλος του και δεν είναι απλά ένα avatar για να πετάει βελάκια.

Τά'χει αυτά ο έξω κόσμος.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'get a real life' ρε παιδια.

εδω με φιλους μαλωνουμε διαφωνουμε παρεξηγιομαστε και τα ξαναβρισκουμε.. ετσι ειναι οι αντρες ετσι ειναι η ζωη..

εγω για παραδειγμα αν πετυχω πουθενα τον 'head & shoulders' δεν θα τρεξω να τον αγκαλιασω και να του μιλησω?  :)

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου