Προς το περιεχόμενο

Περί κάρμα (-τος; )


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν κάθομαι σε παραλίες εγώ... Κάθε φορά φωνάζουν την Greenpeace και αρχίζουν όλοι μαζί να με τραβάνε μέσα στη θάλασσα...

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ...  ;D  ;D  ;D

 

ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ

 

REGARDS

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ωραιο thread, δεν το ειχα δει νωριτερα, να ξερω πως θα μιλαω στους modulators  ;D

 

παιρνω τα λογια μου πισω λοιπον για αυτον τον ενα που ειχα βαλει στο ματι, ειστε ολοι φανταστικοι ανεξαιρετως πλεον, σας αγαπαω!!!  8)

 

χωρις πλακα ομως, ειναι το αφεντικο και 2-3 mods που με κανουνε και γελαω (οχι ειρωνικα) και εχω μαθει και 5 πραγματα απο δ'αυτους.

χαριλαε congrats για το κομματι με τους αμανεδες, πραγματικα βγαζει συναισθηματα και φερνει εικονες. θα'θελα να ακουσω περισσοτερα δειγματα της δουλεις σου  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τριγγα ασε κατω τον καφε μου με τις 3 μπουρμπουληθρες, γιατι θα σ'αρπαξ'.

χαλασε το καλοκαιρινο μαλλλιοτραβηγμα και δεν εχω πλεον τι να κανω. και δεν εχω παει ακομα διακοπες.........      :-(((((((((((((((((

 

 

τσαμπα καιει η λαμπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μηπως καποιος αρμοδιος μπορει να με κατατοπισει γιατι εφαγα -1 καρμα? Και δεν νομιζετε οτι οταν καποιος τρωει (-) στο καρμα του θα πρεπει να ειδοποιειται και να του εξηγειται και ο λογος, μηπως κι εγινε και κατα λαθος? Δε νομιζω οτι παρενεβην κανενα κανονα του φορουμ και ως εκ τουτου θελω το καρμα πισω, οπως και αλλα μελη που εκ των προτερων εφτασαν και -2 (ισως και -3) και μετα κατα ενα "μαγικο" τροπο γυρισε το καρμα στο 0

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι φιλε μου, οχι μονο δεν το χα χτες αλλα ουτε σημερα νωριτερα. Τελος παντων, λογικα καποιος-οι θα δουν το ποστ και θα με (μας) διαφωτισουν. Τωρα παω για δουλεια. Καλη σας νυχτα

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθεια φιλε μου, σε διαφωτισε κανεις; ??? ??? ???

 

Απο περιεργεια ρωταω. ::) ::) ::)

 

Μπορει να μου βγει και σε κακο. ;D ;D ;D

 

 

Καλημερα. ;)

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου