Προς το περιεχόμενο

Γνωμη για traynor


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Ποια η γνωμη σας για αυτον τον ενισχυτη : http://www.traynoramps.com/products.asp?type=3&cat=63&id=170

 

  Τον εχετε δοκιμασει.Οσοι ειστε κατοχοι του ειστε ευχαριστημενοι?Για τι ειδους μουσικης ενδυκνειται περισσοτερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα παιξει καμποσες φορες με τον 40αρη στο guitar store και μου αρεσε αρκετα....το clean του ηταν αρκετα "γλυκο" (χωρις να εχει βεβαια το "sparkle" ενος fender) και με αρκετα καλο headroom για 1Χ12 combo....το drive του δεν εφτανε σε "metal" επιπεδα, ειχε περισσοτερο "vintage" χροια, αλλα ειχε αρκετο "ζουμι" και απ' ότι  θυμαμαι ειχε και boost function....αρνητικα στοιχεια ηταν οτι το reverb εκανε ενα αποτομο kick in γυρω στο 7-8 ενω χαμηλοτερα ηταν ωσει παρων και το standby ηταν ενα μικρο πλαστικο push button που εδειχνε καπως "φτηνο"......παντως μου αρεσε αρκετα και η τιμη του απ' οσο θυμαμαι δεν ηταν τοσο υψηλη....με αλλαγη μεγαφωνου θα γινοταν πιστευω ακομα καλυτερος.....πιστευω οτι ειναι καλη αγορα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ άκουσα τον Custom Valve 80 212.Όντως είχε ζουμερό distortion και γλυκό καθαρό αλλά ήταν πολυ loose ο ήχος του αλλιώς θα τον είχα σε μεγάλη εκτίμηση 8)

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου