Προς το περιεχόμενο

Jackson-vs-Jackson(help)!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ προσωπικά δεν το θέλω το floyd οπότε θα έδινα τα παραπάνω και θα την έπαιρνα από τον τσέλιο(πωςτονλενε)... Ανάλογα με το τι σου αρέσει. Αν εξαιρέσεις το τρεμολο, η κιθάρα είναι η ίδια σε όλα τ'άλλα.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 690 ευρω βρσισκεις οποια Jackson θελεις σε ο,τι σχημα θελεις με floyd η χωρις απο την σειρα pro της Jackson. Αν σου αρεσουν οι Dimmu  τοσο ωστε να εχεις και αυτο το username πας οπωσδηποτε σε RR. Ψαξε για καποια RR3 η οποια ειναι αρκετα κοντα στην αμερικανικη και αμα της βαλεις και ενα σετακι EMG εισαι ετοιμος για Dimmu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλαξε μονο τον bridge και βαλε τον κανονικο αντιστοιχο μαγνητη..αν θυμαμαι καλα στο σιτε της jackson εχει ολες τις αντιστοιχιες των μαγνητων που εχουν αντιγραψει..

 

 

Παντως αν θες την γνωμη μου καλυτερα μαζεψε μερικα λεφτα και παρε την κανονικη αντιστοιχη κιθαρα..πχ kv2 αντι kv3 κτλ...Καμια σχεση σε ηχο (οπως και σε τιμη  :-[)

i hate you,the pigs who turn the screws...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου