Προς το περιεχόμενο

Ένα clip και από εμένα


tuxdrum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπράβο. Αρκετά πρωτότυπο. Στην ισοστάθμιση έχω κάποιες παρατηρήσεις, ίσως λίγο χαμηλότερη ένταση στα μπάσο-μεσαία, λιιιίγο ψηλότερα πριμα, ιδίως στα σύνθια, να κόβει λίγο παραπάνω το επαναλαμβανόμενο σχήμα.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω κι εγώ με τον προλαλήσαντα. Λίγο μεσαιόπριμα-πριμα πιο ψηλά.

Από σύνθεση και ενορχήστρωση το βρίσκω ...εξαιρετικό!!! Αν και πράγματι ακούγεται σαν ..κάποια εισαγωγή, αν του προσθέσεις μερικά λεπτά ακόμη, χρονικά εννοώ, θα είναι μια χαρά και ως stand alone. Κατι σαν το Kashmir ας πούμε.

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμ.. ναι.Θα το τσεκάρω το θέμα με το EQ.Το σύνθ ίσως το αλλάξω.

Θα το ξαναμιξάρω μόλις βρω χρόνο.

thanx και πάλι παίδες για το χρόνο σας :)

Τσάμπα καίει η....κονσόλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάολε! Πολύ καλό!  :)

Ακούγοντάς το έφαγα κάποια flash - καφροκιθάρες να ταιριάζουν τέλεια σε κάποια σημεία. Σκέψου το  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστος!! μπραβοοο!

 

ωραιο καμματακι , με δοση ethnic χρωματος. το απολαυσα μα τον καφε μου μετα το ξενυχτι και μου ακουστηκε super. 8)

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρε σεις θα με τρελάνετε? Τι ταλέντα ειναι όλοι εδώ μέσα;;; Κομματάρα δίχως το άλλο, λοιπόν το κομματι εχει πέρα απο συνθεσάρα που θυμίζει Κορκολή (ελά πλάκα κάνω φυσικά/ τον θυμίζει ως προς το ότι ΓΑΜ$@#), συνθεση με τα όλα της λέμε, φοβερός.. πέρα απο κορυφέα συνθεση λοιπόν εχει και κορυφέο ήχο. Δεν θεωρώ ότι ειναι απαραίτητο το eq. Εγώ αν έκανα κάτι θα χαμήλωνα το ελεκτρομπασο -1 ή -2db και θα έδινα ελάααααααχιστα μεσαιοψηλά (αλλά αυτό δεν ειναι απαραίτητο, εχεις καλό clarity ήδη).

Well done.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου