Προς το περιεχόμενο

Τι θα σας φέρει ο Αϊ Βασίλης;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τετριμμένο και γνωστό το θέμα αλλά τείνει να γίνει έθιμο στο Noiz άρα το ξαναθέτω. Τι θα σας φέρει ο Αϊ Βασίλης αυτές τις γιορτές; Υπόψιν, μιλάω για πράγματα που όντως μπορεί να αποκτήσετε, μην αρχίσουμε να λέμε τι θα ήθελε ο καθένας γενικά γιατί θα γίνουμε τελείως μπάχαλο! ;D

 

Κάνω την αρχή λοιπόν, φέτος ο Άγιος θα μου φέρει κάποιο 88άρι MIDI keyboard αλλά μπορεί να φανεί γενναιόδωρος και να μου φέρει ένα Alesis Fusion 8HD! :D

 

Σειρά σας...

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Θέλω να ελπίζω ότι θα μου φέρω μια κιθάρα. Ακόμα δεν έχω καταλήξει βέβαια, αλλά είμαι ανάμεσα σε prs se (ίσως και tremonti, αλλά όχι αλλη μαυρίλα) και σε parker p-44.Mέχρι εκεί φτάνει το μπάτζετ:(

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A επειδή εγώ του ζήτησα καμπόσα θα αργήσει λιγουλάκι αλλά τελικά θα μου τα φέρει. Αυτά είναι:

 

1) Σίγουρα τα τασκαμ vla8 μέσα στο Γενάρη (στην γιορτή μου θα τα ήθελα)

2) Ίσως 1 roctron chameleon αν κάτσει καλά και έχει χώρο στο έλκηθρο

3) Αν όχι μαζί με τα τασκάμ, λίγο πιο μετά το blofeld (εκτός αν πετύχει στο δρόμο για την καμινάδα καμιά άλλη καλή προσφορά με κανά συνθι)

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

εμενα μου χει ταξει εναν alessandro αλλα ακομα δεν ξερω ποιον απ τους δυο

 

http://www.alessandro-products.com/working_dog/html/rottweiler.htm

 

http://cominsguitars.com/amplifier.htm

 

δεν γινεται αλλο κουβαλημα στους fender..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι στο στάδιο που αναρωτιέμαι αν έχει νόημα να μου φέρει ο,τιδήποτε.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

του ζήτησα μια Cort LCS2 NAT,αλλά μου απάντησε : "ρε λούστρε,χρωστας ακόμα το σαξόφωνο και ενα ρούχο της προκοπής δεν έχεις...θες και σκάφος κουλάδι"

 

Τότε του είπα οτι δεν ειναι τρόπος αυτός να μου μιλάει κ οτι θα βάλω καποιον να γραψει επιστολη διαμαρτυρίας με τελικό αποτέλεσμα να απολυθεί και μου απάντησε οτι θα μου ξεχρεωσει το σαξόφωνο και θα μου πάρει και ενα  korg kaossilator...δε με χαλασε  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου