Προς το περιεχόμενο

Έμβασμα και Απορίες για Playback


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όμορφά,μπιούτιφουυυυυλ.

Κάτι ακόμα ρε κόντρα πλίζ,σου την βγάλανε και την ενεργοποιήσανε εκείνη τη στιγμή που πήγες ή σου τη στείλανε σπίτι μετά απο κάποιο καιρό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εμένα είναι δίπλα στο γραφείο και τους είπα τη βιάζομαι γιατί θα φύγω εξωτερικό (μούσια) και τέτοια τζάτζαλα και μου την δώσανε επιτόπου (άσε που παραδόξως ξύνονταν εκείνη τη στιγμή). Αλλά η διαδικασία είναι σχετικά γρήγορη και μπαμ μπαμ είσαι ρέντης.

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσένα δεν σου δίνω φιλάκι.Ξεζουμίστηκα με τον κόντρα.Πρέπει να κάνω reload σάλιο τώρα, πρέπει να περιμένεις :P

 

Σε ευχαριστώ ρε συ ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο playback μια χαρα ψωνισα με electron visa της alpha bank. για καποιο λογο οι καρτες της πειραιως δεν κανουν για οn line αγορες. την ειχα πατησει κ γω και με ειχαν ενημερωσει απο καταστημα τους για το παραπανω που αναφερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καραγκιόζηδες ρε σεις.Πάω και τους λέω για γαλλία είναι για αγορά μεσω ίντερνετ.Ο βεβαίως ναι και γίνεται να σας την βγάλουμε τώρα.Και όντως με φακελώσανε μέσα σε λίγη ώρα και πήρα την κάρτα επι τόπου και κατέθεσα επιτόπου και όλα κομπλέ.Πάω για την αγορά......πουθενά η αγορά συνέχεια refused to pay ναουμ.Εχω πάρει 35 τηλέφωνα και ναι να σας εξυπηρετήσουμε και να σας πάρουμε τηλέφωνο εμεις , άαα συγνώμη που έχει πρόβλημα το σύστημα τώρα και και και.Τα πολυλόγησα, φτάνει δευτέρα τους δίνω ένα ωραιότατο πούλο και πάω στην alpha που λέτε να δούμε τι θα δούμε κι εκεί........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι καραγκιόζηδες ναι. Χαρακτηριστικό το γεγονός ότι δεν ξέρουν που πάν τα 4, σου λέει ντάξει τί αγορές online και ιστορίες, φέρτον εδώ να φαίνεται ότι έχουμε πελάτες να μας πουνε μπράβο από τα κεντρικά. Εγώ είχα εκνευριστεί τόσο πολύ με την άγνοια και την πονηριά τους που πήρα στα κεντρικά και....ξαλάφρωσα

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι τπτ άλλο αλλά έχω γίνει ξεφτίλα στο playback.500 e-mail και να το ένα και να το άλλο έχω ζητήσει 1000 φορές συγνώμη απ τους ανθρώπους για της λαλακίες της ελλάδας και των τραπεζών της.Στο ΄τελος θα μου δώσουν αυτοί απο κει πουλο.Πάνε στο τζαπάνι μόνος σου να την πάρεις.......(λέμε τώρα αφου λεφτά θέλουν κι αυτοι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου