Προς το περιεχόμενο

T.A.D Tubes!


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

OMG!!!

ALEX FLOUROS IS HERE!!!!!!

OMG!!!!!!

LOL......

(Αυτο το είχα δει σε ενα ξενο φορουμ...anyway...)

Λοιπόν(....καυτο και τσουρουφλιστο αγορι...)μην μου ταραζεσαι!

Τα φορα τα εχουν αυτα!

Καποιοι εδω μεσα εχουν το προβληματακι τους στη συμπεριφορα τους αλλα γενικα εχει πολυ καλα παιδια...

Οσο για τον Κουρμπη με εξεπληξε το υφος της τοποθετησηση του γιατι τον ξερω απο τοτε που ηταν στο Λογοθετη (εποχες με τα ADA - ωρε 80's...) και ξερω οτι δεν συμπεριφερεται ετσι...

Τελος παντων μην μου αγχωνεσαι!

(btw...εισαι ακομα στα φρατζαιλοπαιδα;)

 

Που εισαι ρε μητσαρα??  ;D ;D

Χαθηκαμε ρε..Παρε κανα τηλεφωνο..

Ναι..με τα παιδια παιζουμε κανονικα..Αν και δουλευω στα δικα μου περισσοτερο τον τελευταιο καιρο..

 

Καταλαβαινω τον πανικο..Ισως οντως να μην ηταν ο καλυτερος ο τροπος που απαντησε ο Κουρμπης και ξερω γενικως πως επικρατει ενας πανικος για τα μαγαζια τον τελευταιο καιρο..Και εγω εχω παμπολες ιστοριες απο τα περισσοτερα μαγαζια της Αθηνας που θα διασκεδαζαν και τον καθε απαιτητικο αναγνωστη (drama queen) Που παρακολουθει ανελειπως το ειδος..

Απλα δεν βλεπω τον λογο να σχολιαζουμε τοσο πολυ πλεον συγκεκριμενα τον Κουρμπη και οχι τις λαμπες..

Anyway..Επιλογη του καθενος ειναι να λεει οτι νομιζει καλυτερο..

Το μονο που μπορω οντως να τονισω ξανα ειναι πως ο ανθρωπος ξερει καλα την δουλεια του..Αυτο μονο..

 

Φιλε Superfunk..Οντως κανενας απο τους ενισχυτες μου δεν φοραει EL84..Aν σχολιαζουμε καθαρα και μονο τον συγκεκριμενο τυπο λαμπων τοτε παω πασο..

Alex

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 167
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

γιατι δεν κανετε ενα καινουριο θεμα πχ <<ο κακος κουρμπης>>

πανο,να μιλας καλα στα παιδακια...τσαμπα διαφημιση σου κανουν!!

παω στοιχημα οτι οι περισσοτεροι θα σου ερθουν απο κει να ακουσουν τα καλουδια σου...

οποιος σοκαριστικε απο τον κουρμπη και τις κακες του κουβεντες ας μην ψωνισει ποτε απο αυτον...

εκτος αν θελει diezel....

ΟΧΙ ΑΛΛΟ TONELAB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλωσόρισες στο NOIZ (κι εσύ) Herbert ;)

 

Πάντως παιδιά, σοβαρά τώρα:

όσοι πιστεύουν ότι μπορούν να βοηθήσουν τον Κουρμπή με το να γίνονται μέλη στο NOIZ και να πρωτο-post-άρουν υπερ του, νομίζω ότι μόνο κακό μπορούν να του κάνουν στη δεδομένη στιγμή, παρά καλό...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητε Αλεξη μα για το συγκεκριμενο τυπο μιλησα,ok και για μια 12ΑΧ7 :)  (αν εχεις λιγο χρονο διαβασε τις περιπτωσεις στις οποιες ειχα προβλημα) και μαλιστα κυριως για το...ποσο ασχημα ενοιωσα  οταν πανικοβλητος ο κιθαριστας των ΚΡΙΝΩΝ (στον οποιο ειχα συστησει να βαλει Tad...) εβλεπε τον ενισχυτη του να γινεται...bonfire... :o :P :) μπροστα σε 900 ατομα στο ΓΚΑΓΚΑΡΙΝ....και με κοιταγε με...αγωνια καθως προσαθουσα να κρυφτω στα παρασκηνια... :) :) :)

 

Παντως βγηκε και κατι καλο απο τη "διαμαχη" αυτη (η οποια σου επαναλαμβανω ξεκινησε ΟΧΙ για τις λυχνιες αλλα για τον αγοραιο τροπο του κου Κουρμπη...)

ακουσα τη μουσικη σου και ομολογουμενος εντυπωσιαστικα (αν και τα μουσικα μου γουστα ειναι..ετη φωτος απο αυτο το ειδος....) χαιρομαι που εχουμε τοσο "διεθνους βελινικους" παικτες στην Ελλαδα..... ;)

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

γιατι δεν κανετε ενα καινουριο θεμα πχ <<ο κακος κουρμπης>>

...

 

Herbert, οφείλω να σε ενημερώσω ότι υπάρχει ήδη thread "ο καλός Κουμπής".

 

Το ανάποδο φρόντισαν άλλοι να φτιαχτεί.  :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα πλάκα ωράιο τρικάκι.Κοι΄ταχτε τι κακός είναι ο έμπορος αυτός πάμε να δούμε και στο μαγαζί πως είναι.Και τσάα πετάγεται ο κύριος σαν αγιοβασίλης ευγενέστατος και εξυπηρετικότατος.Άντε κάνε πως φεύγεις μετά με άδεια χέρια.Τι μήπως δεν θα πάρεις τις καραμελίτσες απο το χεράκι του αγιοβασίλη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον επειδη εχουμε μονο 5395 μελη...ΞΕΚΙΝΑΩ..

 

ΟΙ MARSHALL ειναι οι πιο ΜΑΠΑ ενσιχυτες... :) :) :)

 

Οι GIBSON ειναι ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ... :) :) :)

 

 

Οσο για τις FENDER.....ΦΤΟΥ ΚΑΚΑ μακρια απο εμας.. :) :) :) :)

 

 

feel free to join me (θα βαλουμε και..συνδρομη για τα νεα μελη για να γινουμε πλουσιοι... :) :) μετα απο την ΤΡΕΛΛΗ κονομα που καναμε απο την...JJ καιρος ειναι να τα παρουμε και απο..αλλου :) :) :))

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Νομίζω ότι το συγκεκριμένο thread έχει πιάσει "πάτο" από άποψη τεχνικού και καλλιτεχνικού ενδαφέροντος.  Ας μην το βασανίζουμε άλλο. Ειπώθηκαν κάποα άστοχα πράγατα.... ΟΚ. Τι θα κάνουμε τώρα? Θα το μοιρολογήσουμε πολλές σελίδες ακόμα? Υπάρχει περιθώριο δημιουργικής ανάλυσης απο 'δω και πέρα για το ίδιο θέμα? Σιγά μην πούμε και για την αλλοτρίωση του ατόμου.

 

Για πατήστε παρακάτω, και θα δείτε ένα σωρό ενδιαφέροντα  :)

 

http://www.noiz.gr/index.php?action=unread

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου