Προς το περιεχόμενο

Electrons


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Βασ. Βασ. ξαναχτύπησε. Καλό το βρήκα και από ήχο εξαιρετικό. Αν εξαιρέσω κάτι ''ατυχή" breaks στα τύμπανα, μάλλον είναι το καλύτερό σου.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πολύ ωραίο - εκλογικόν! Θα τ' ακούω στο εκλογικόν κέντρον την Κυριακή!

 

Τι κιθαριτικό attitude ήταν αυτό στο 1-15...παραλίγο να σου βγει pinched harmonic. ;D ;D ;D

Να μην επαναληφθεί. :P :P ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εξαιρέσω κάτι ''ατυχή" breaks στα τύμπανα

 

τοσο ξερω τοσο παιζω... ;D...θα μου πεις εχεις δικιο αφου δεν μου αρεσουν τα break τι καθομαι και τα κανω....εδω δεν κανει ο Steve Jordan πλεον γιατι να κανω εγω?

 

;D

 

Τι κιθαριτικό attitude ήταν αυτό στο 1-15...παραλίγο να σου βγει pinched harmonic

 

με προκαλουν σε ενα αλλο thread οτι δεν ξερω απο μεταλ και ειπα να τους βγαλω ψευτες... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με προκαλουν σε ενα αλλο thread οτι δεν ξερω απο μεταλ και ειπα να τους βγαλω ψευτες... ;D

;D

 

SF ειναι μαλλον το καλυτερο σου.Ισως βεβαια να με επηρρεασε υπερ-θετικα το οτι αλλαξες το ρυθμικο πατερν.(επιτελους).

 

Ο ηχος πολυ καλος!

 

Παρα το διαχυτο hammond organ μου θυμισε...Φατμε.

Πορτοκαλογλου γενικα.

Ιδιως σε ενα σημειο η κιθαρα σα να επαιζε σημεια απο τον Ασωτο Υιο..

 

Το ακουσα ευχαριστα αλλα νομιζω οτι ηθελε καποια αλλαγη τοπιου μεταξυ χαμοντ και...?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωρε SF εδώ νομίζω ότι ήθελε fuzz-αριστή tele αλά "the aliens - setting sun" για να κολλάει ωραία με το Hammond.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η fuzz αριστή κιθάρα μου ακούγεται ελαφρά εξεκούρδιστη, κατα τ' άλλα το μουσικό αυτό χαλί χρειάζεται τη..φωνή του :)

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε μπράβο ,για κούνα κανά κουμπάκι ακόμα ,αφού το κατέχεις το θέμα ,είναι πιο απλό απ όσο νομίζεις να ξεφύγεις απ την κλασσική ηχητική σου μΠανιέρα  ;D

 

Ωραία ρυδμ σέξιον ιδιαίτερα τονισμένα μπασσα και μου άρεσε και η φαζαρισμένη κιθάρα ,είχα βαρεθεί το γκλίγκι γκλίγκι της καθαρής σου

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψήφος εμπιστοσύνης!..

Το γκομενάκι και οι στίχοι λείπουν..και έχεις ένα άρτιο τραγούδι για πλέιλιστ ραδιοφώνου.

Βρες φωνή όπως της κοπελιάς από τους Cardigans - My favourite game.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου