Προς το περιεχόμενο

Δεν έχω έξοδο στο αριστερό ηχείο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας!!

Έχω μία Tascam US 122L και το Cubase LE. Όταν πάω να θέσω τα outputs μου δίνεται η δυνατότητα να επιλέξω μόνο την αριστερή έξοδο της κάρτας με αποτέλεσμα αυτά που ηχογραφώ να ακούγονται μόνο από το αριστερό ηχείο. HELP πήτε μου τι να κάνω για να ακούω και από τα δύο ηχεία???

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναεγκατέστησε τον driver της κάρτας. Ίσως να έφαγε καμιά κόμπλα.

Αυτό έκανα πριν λίγο καιρό αλλά δεν άλλαξε τίποτα... Καμμιά άλλη ιδέα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες τα output στο connections αν στα αναγνωρίζει, αν σου λέει βλακείες κάνε delete αυτά που δίχνει και κάνε ένα καινούριο stereo

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες τα output στο connections αν στα αναγνωρίζει, αν σου λέει βλακείες κάνε delete αυτά που δίχνει και κάνε ένα καινούριο stereo

Όταν λες στα connections τι εννοείς? Όταν πάω στο VST Output κάτω-κάτω μου βγαίνει επιλογή μόνο για output

στο αριστερό ηχείο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω παρόμοιο πρόβλημα. Μονάχα όταν ηχογραφώ ο ήχος βγαίνει από το δεξί ηχείο. Και όταν ακούω το ηχογραφημένο πάλι μόνο από το δεξί ακούγεται. Αν βάλω  άλλο αρχείο έχω κανονικά ήχο. Μπορεί να μου πει κάποιος τι φταίει και πως θα το διορθώσω; Δε γνωρίζω από ηχογραφηση γιαυτό σας παρακαλώ δώστε μου αν μπορείτε σαφείς οδηγίες. Παλεύω με το adobe audition και με μια mackie onnyx satellite.

deja vu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αλλάζεις τα ηχεία και ακούγεται κανονικά το αποτέλεσμα, τότε μάλλον χάλασε το αριστερό σου ηχείο!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες τα output στο connections αν στα αναγνωρίζει, αν σου λέει βλακείες κάνε delete αυτά που δίχνει και κάνε ένα καινούριο stereo

Όταν λες στα connections τι εννοείς? Όταν πάω στο VST Output κάτω-κάτω μου βγαίνει επιλογή μόνο για output

στο αριστερό ηχείο...

 

πάτα F4 και δες στην δεύτερη καρτέλα που λέει out δεν αν σου έχει Stereo Out αν δεν έχει κατάργησε αυτό και φτιάξε ένα καινούριο Stereo  ;)

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάτα F4 και δες στην δεύτερη καρτέλα που λέει out δεν αν σου έχει Stereo Out αν δεν έχει κατάργησε αυτό και φτιάξε ένα καινούριο Stereo   ;)

Το έκανα με αποτέλεσμα μηδέν, έχω απελπιστεί, λες να είναι πρόβλημα της κάρτας ήχου??

Το έκανα και με το Cubase SX3 μου βγάζει επιλογές Left και Right μα το right δεν ακούγεται ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου