Προς το περιεχόμενο

Διαστάσεις για το body της Strat


roxerose

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΘΥΜΗΘΗΚΑ ΓΙΑ HOME MADE ΚΙΘΑΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΤΟΥ HORRIFIED ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΧΡΟΝΟ ΤΙΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ BODY ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΓΙΑ ΤΡΥΠΕΣ ΜΑΓΝΗΤΕΣ, KNOBS ΤΙΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΤΟΥΣ.ΤΑ ΞΥΛΑ ΚΤΛ ΤΑ ΕΙΔΑ ΕΚ ΤΟΥ SUPERFUNK STO ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΕΣ ΚΙΘΑΡΕΣ.ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΠΑΡΓΓΕΙΛΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΞΥΛΟΥΡΓΟ ΤΟ ALDER ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙ ΜΕ ΒΑΣΕΙ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ Η ΤΙΜΗ ΛΕΤΕ ΝΑ ΥΠΕΡΒΑΙΝΕΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΕΤΟΙΜΟ?ΑΚΟΜΑ ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ DEALERS ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΝΑ ΦΕΡΝΟΥΝ ΕΤΟΙΜΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΚΙΘΑΡΑΣ?SORRY ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτό το site μπορεί να βρεις αυτό που ψάχνεις (έχει κάποια σχέδια)

http://www.guitarbuild.com

νομίζω ότι το Rockpile στη Χ. Τρικούπη φέρνει κάποια έτοιμα κομμάτια κιθάρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

the body blank: 45mm thick 350mm x 500mm

 

αυτά είναι για το body το τετραγωνο που χρειάζεσε για να σχεδιάσεις πάνω και υστερα να το κόψεις στο σχήμα που θεσ οτι και αν είναι απο τις κοινές κιθάρες οι les paul θέλουν αλλο πάχος που δεν τα ξέρω αυτα και τώρα τα ψάχνω και γω.

pla mpla

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΝ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΜΕ ΕΤΟΙΜΑ ΚΟΜΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΤΙΚΟ ΜΙΑΣ STRAT.GIBSON ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΤΗΝ ΘΕΩΡΩ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΚΙΘΑΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΝΑ ΕΚΤΡΟΜΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΓΙΑ HOME MADE :D :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου