Προς το περιεχόμενο

Αν δεν κάνει η Αλεξάνδρα καριέρα ....


fusiongtr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θεωρώ ότι αυτό το κορίτσι είναι χαρισματικό.

Έχει πραγματικά όλο το πακέτο.

Φωνάρα, λάμψη, κίνηση, έκφραση, επικοινωνία, μεταδοτικότητα, χαμόγελο, θεατρικότητα, πατέρα μουσικό, τα πάντα.

 

Ειλικρινά αν δεν κάνει αυτή καριέρα, δεν ξέρω ποιός μπορεί να κάνει.

 

Και είναι (ναι) μόνο 14 χρονών ακόμα (κι ας φαίνεται πολύ ωριμότερη από την ηλικία της).

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 119
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Θεωρώ ότι αυτό το κορίτσι είναι χαρισματικό.

Έχει πραγματικά όλο το πακέτο.

Φωνάρα, λάμψη, κίνηση, έκφραση, επικοινωνία, μεταδοτικότητα, χαμόγελο, θεατρικότητα, πατέρα μουσικό, τα πάντα.

 

Ειλικρινά αν δεν κάνει αυτή καριέρα, δεν ξέρω ποιός μπορεί να κάνει.

 

Και είναι (ναι) μόνο 14 χρονών ακόμα (κι ας φαίνεται πολύ ωριμότερη από την ηλικία της).

 

 

 

Δεν το είδα, δεν παρακολουθώ, αλλά σε εμπιστεύομαι.

Πατάω συμφωνώ και θα ακούσω μετά.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκουσε κι αυτό. 8)

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=AiM8dZ6K2wM

 

μετά το survivor.

Είναι ΣΟΒΑΡΑ τα πράγματα στην ομάδα των ....... ΔΙΑΣΗΜΩΝ.

Είμαι προσηλωμένος εκεί τώρα.

Έχω αγωνία. Αυτά ειναι προβλήματα φίλε χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κοπέλα έχει ταλέντο αλλά αυτή η μανιέρα που βγάζουν πια όλες οι τραγουδίστριες στην Ελλάδα συμπεριλαμβανομένης και της Αλεξάνδρας, αυτό το fake "πόσο μαύρη τζαζοτραγουδίστρια είμαι πια..." έχει πάψει να είναι κουραστικό και έχει γίνει αηδιαστικό.

Πραγματικά δεν μπορώ πλέον να ακούσω ελληνίδα τραγουδίστρια να τραγουδάει αγγλικό στίχο.

Σόρρυ για το λίγο άσχετο.

Συνεχίστε.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κοπέλα έχει ταλέντο αλλά αυτή η μανιέρα που βγάζουν πια όλες οι τραγουδίστριες στην Ελλάδα συμπεριλαμβανομένης και της Αλεξάνδρας, αυτό το fake "πόσο μαύρη τζαζοτραγουδίστρια είμαι πια..." έχει πάψει να είναι κουραστικό και έχει γίνει αηδιαστικό.

Πραγματικά δεν μπορώ πλέον να ακούσω ελληνίδα τραγουδίστρια να τραγουδάει αγγλικό στίχο.

Σόρρυ για το λίγο άσχετο.

Συνεχίστε.

Κοίτα Ray, δεν είναι άσχετο.

Επειδή κάτι γνωρίζω γι' αυτήν, λατρεύει τα musical (είχε μάλιστα ρόλο στο "η μελωδία της ευτυχίας" στο θέατρο ένα με ενάμιση χρόνο πριν, στα 12-13 της), και έχει πάρει πολλά από την αγάπη του πατέρα της για την Jazz και τα latin (είναι ο σαξοφωνίστας των "καλού κακού" και παίζει sax στο πρώτο βίντεο).

Ένας από τους λόγους που με κάνει να πιστεύω σ' αυτήν (και δεν είμαι "εύκολος" πίστεψέ με) είναι ότι δεν είναι fake.

Τα γουστάρει αυτά. :)

 

Τώρα θα μου πεις ότι με αυτό το είδος στην Ελλάδα .... δεν ζεις.

Οπότε την φαντάζομαι σε ελληνική ποπ μουσική (τι άλλο).

 

Δεν βλέπω όμως κανένα λόγο (αν το θέλει και η ίδια και δεν κάνει λάθος κινήσεις) να μην κάνει καριέρα στην Ελλάδα.

Όπως δεν βλέπω (στον χώρο αυτό) και πολλούς καλύτερους από αυτήν.

Και είναι ακόμα 14.

 

Θα δείξει.

 

Εγώ πάντως της το εύχομαι ολόψυχα. :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κοπέλα έχει ταλέντο αλλά αυτή η μανιέρα που βγάζουν πια όλες οι τραγουδίστριες στην Ελλάδα συμπεριλαμβανομένης και της Αλεξάνδρας, αυτό το fake "πόσο μαύρη τζαζοτραγουδίστρια είμαι πια..." έχει πάψει να είναι κουραστικό και έχει γίνει αηδιαστικό.

Πραγματικά δεν μπορώ πλέον να ακούσω ελληνίδα τραγουδίστρια να τραγουδάει αγγλικό στίχο.

Σόρρυ για το λίγο άσχετο.

Συνεχίστε.

 

Ray σε γενικές γραμμές έχεις δίκιο. Είνια πιο εμφανές στo voice. Εκεί όλες πια την είχαν δει μαύρες. Εδώ με αυτή την κοπελίτσα δε το παρατήρησα τόσο πολύ αλλά να σας πω την αμαρτία μου δε μου άρεσε πολυ.

 

Κάτι που έχουν παρελάσει στρατιές και στρατιές διαγωνιζόμενων τόσα χρόνια, κάτι που υπάρχει έτσι κι αλλιώς ένας κορεσμός στο χώρο, πλέον πρέπει να δω κάτι εξωφρενικό για μου κινήσει την περιέργεια.

 

Δε λέω ότι η δεν είναι καλή αλλά δε με συνεπήρε.

 

Επίσης όταν ακούω "καριέρα στην ελλάδα" μου έρχονται ανάμεικτα συναισθήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Προσωπικα την βαζω στην κατηγορια "nice but nothing to write home about" τετοιες φωνες ειναι a dime a dozen σε ολα τα αμερικανικα talent shows & στα ελληνικα  talent shows εχουμε επισης ακουσει τετοιου επιπεδου φωνες....πολλακις

 

Επισης κατι δεν παει καλα με το φραζαρισμα της και την ΠΡΟΦΟΡΑ της ,προβλημα για καποιον που τραγουδαει αγγλικα (ή ΑΥΛΙΚΑ οπως λεει και ο 4χρονος γιος μου  ;D)

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιούζιε, είσαι καψούρης.

 

Ρε τρελέ, κανένα κοριτσάκι 14 χρονών δεν ξέρει τι του αρέσει να κάνει στη ζωή του. Το μόνο που του αρέσει είναι ο χαβαλές των τηλεοπτικών μέσων, να την χτενίζουν, να γουστάρουν και να ζηλεύουν οι φίλες της και να είναι υπερήφανος ο μπαμπάς (δυστυχώς, όχι για καλούς βαθμούς στο σχολείο, αλλά για μαλακίες).

 

Γιατί μαλακίες; Διότι ουδείς χρειάζεται μία ελληνίδα αοιδό ξένων τραγουδιών, εκτός από την ελληνική τηλεόραση - και αυτό δεν το λες "καριέρα", όπως και αν το κοιτάξεις.

 

Επειδή γενικώς απορρίπτω την ένταξη ανηλίκων στο τηλεοπτικό τοπίο (φαίνεται, ε;) δεν κάνω τον κόπο να πατήσω ούτε το play, της εύχομαι πλήρη αποτυχία στο σώου και τάχιστη επιστροφή σε μαθητικά καθήκοντα, όπου εκεί της εύχομαι ένα μάστερ, το συντομότερο δυνατόν.

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου