Προς το περιεχόμενο

Ήχος ξύλου σε κιθάρα.


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είιιιιμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα, είμαστε...

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=151784.msg158382#msg158382

 

Aυτό το topic έκλεισε με πόστ μου.

Επίσης, το πρωτο μου ποστ εδώ μέσα έκλεισε την 25 σελιδων ξυλομάχη που ξεκίνησε απο τους μαγνητες της 52 tele του deadendmind.

 

Εν ολίγοις απαιτώ την ιδιότητα "Πισσμεικερ" αντί του Addict.

E ?

 

 

Eιδες;;; Αντι το thread να ληξει ετσι:

f2.jpg

ετσι:

f1.jpg

η στην χειροτερη ετσι:

f3.jpg

Εληξε με το ποστ σου...βλακεια ε;

;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Νατος πάλι... Αυτός ο ντεντενντμάινντ όλο μες τη νύχτα εμφανίζεται και ποστάρει ακατάλληλες εικόνες για GASοπαθείς. Το κάνει επειδή οι admins αναπαύονται αυτές τις ώρες, οπότε διαφθείρει τον κόσμο ανενόχλητος. Είμαι σίγουρος ότι κάποια στιγμή θα αρχίσει να ανεβάζει τις εν λόγω εικόνες τα σαββατα το πρωί πριν ανοίξουν τα μαγαζιά ώστε να παρασύρει εμάς τους δύσμοιρους GASοπαθείς στον οικονομικό όλεθρο. Ολα είναι επιμελώς σχεδιασμένα.

 

 

Με λίγα λόγια... θέλω και εγώ περτικαλί gibson. ;D ;D ;D

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμ δε τη γλυτωνεις εσυ... :) :)

 

κανε ενα search στο φορουμ και θα...βαρεθεις να διαβαζεις τις διαφορετικες γνωμες του καθενα εδω μεσα,στο εγγυωμαι (θα βρεθεις αλλωστε και μπροστα σε απιστευτες σκηνες...απειρου καλους,ευγενειας και καλοσυνης.... :P)

 

αυτο που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ μετραει φιλε μου ειναι αυτο που ΕΣΥ ακους και αυτο που εσυ με τη δικη σου λογικη αξιολογεις και πιστευεις...ασε τους υπολοιπους να πλακωνονται για μπουρδες......(γιατι μπουρδες ειναι ολα αυτα και δεν αξιζει τον κοπο να χαλαμε τις καρδιες μας για....ξυλα...)

Συμφωνω απολυτα.

Με ποσο Gain παιζεις?Μαγνητες?Τι ενισχυτη εχεις?

Ολα αυτα ειναι συναρτωμενα,εαν παιζεις τσιτα στο 11 τι ξυλο να ακουσεις!Απλα κοιτα να ειναι ελαφρυ,τι αλλο χαρακτηριστικο του μπορεις να λαβεις υποψην?

Αυτα μετρουν περισσοτερο στις ακουστικες και σε αυτους που εχουν το gain απο το 5 και κατω.

 

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Deadendmind ,αν ποτε η κιθάρα σου βρεθει σε -ξερεις-ποιο-μαγαζι-στο-σαλονικα-για-σεταπ πές μου ,να πάω να τη χαιδεψω με τα μάτια μπας και ηρεμήσω και σταματήσουν να μου μπαινουν περιεργες ιδέες του τύπου πόσο να πιανει το νεφρό μου στο ebay....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου