Προς το περιεχόμενο

Κατι για το paypal


Subfire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Guys,

 

εχω ενα μικρό υπόλοιπο στον λογαριασμό μου στο paypal και θέλω να στείλω ενα ποσό σε μια εταιρία κάνοντας send money. Το paypal θα μου χρεώσει κατευθείαν την κάρτα ή πρώτα θα πάρει το υπόλοιπο απο τον λογαριασμό?

 

Αν όχι θα πρέπει να κάνω withdraw funds και να μου χρεώσει ενα ευρώ?

www.myspace.com/subfireband

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτα θα παρει το ποσο που βρισκεται στο balance του paypal και αν αυτα δεν φτανουν μετα θα χρεωσει την συνδεδεμενη με το ppal πιστωτικη σου.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτα θα παρει το ποσο που βρισκεται στο balance του paypal και αν αυτα δεν φτανουν μετα θα χρεωσει την συνδεδεμενη με το ppal πιστωτικη σου.

 

+1

 

Απλά για να γίνει αυτό πρέπει να έχεις μετατρέψει το balance στο νόμισμα που θέλεις να πληρώσεις (Για Λίρες Αγγλίας το κάνει αυτόματα). Στην περίπτωση σου αφού το υπόλοιπο σου είναι σε δολάρια ισχύει ότι ανέφερε ο fenderiarhs ποιο πάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Currency Balance

Euro (Primary): €0.00 EUR

U.S. Dollar: $21.81 USD

Current Total in EUR: €14.38 EUR

 

και όπως είπα θέλω να στείλω δολάρια.ο λογαριασμός της τράπεζας είναι σε ευρώ.αν κατάλαβα καλα μπορώ να στείλω χωρίς να κάνω τπτ;ρωτάω επειδή μπερδέυτηκα λίγο με το μήνυμα του fenderiarh...

www.myspace.com/subfireband

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν θα πας να στείλεις τα λεφτά θα σου έχει κάποια funding options. Εκεί θα λέει ότι παίρνει $21.81 από το Balance σου και τα υπόλοιπα τα χρεώνει στην κάρτα σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου