Προς το περιεχόμενο

Karnezis - Για σένα


haryy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις ολοκληρώσαμε μίξη και μάστερ για το συγκεκριμένο κομμάτι και με την άδεια του φίλου μου Πάνου το ανεβάζω για να μας πείτε εντυπώσεις.

Υο! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο φίλε μου. Πολύ όμορφο κομμάτι σαν παραγωγή. Για στίχους δεν ξέρω να σου πώ, ας σου απαντήσουν οι ποιητές. Πάντως η μουσική ήταν ενδιαφέρουσα και μου θύμισε κάτι παλιά τραγούδια Goin Through πρίν σκυλέψουν. Συνεχίστε έτσι παιδιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Α,να διευκρινήσω πως το κομμάτι είναι δημιουργία του Καρνέζη και απλώς έχω συμμετάσχει στο τεχνικό μέρος. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε longshadow. Και τα 2 θα έλεγα. Στο κομμάτι του Πάνου έχω κάνει μόνο mix-master και κάποιες προσθήκες-λεπτομέρειες σε ήχους, δεν έχω παίξει κάτι.

Το performance είναι του Πάνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία μουσική για hiphop ρε παιδιά.Ωραίο κομμάτι και γενικά το στήσιμο και ηχοληψία-μίξη.

 

Αν ήταν όλα τα hiphop στην ελλάδα έτσι και μουσική και στίχο ίσως προκόβαμε κάποτε.....Να μου πείς τα πιτσιρίκια θέλουν μαγκιά και ΖΝ(ζωντανοί νεκροί).

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία μουσική για hiphop ρε παιδιά.Ωραίο κομμάτι και γενικά το στήσιμο και ηχοληψία-μίξη.

 

Αν ήταν όλα τα hiphop στην ελλάδα έτσι και μουσική και στοίχο ίσως προκόβαμε κάποτε.....Να μου πείς τα πιτσιρίκια θέλουν μαγκιά και ΖΝ(ζωντανοί νεκροί).

 

Γιατί ρε Trigga?

 

Δεν είναι κακό

να πινεις κανα ρο

στο που και που

μισο καπνο μισο νταφου!!!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Εχεις απόλυτο δίκιο. Έχει παραγίνει με το Hip-Hop και ειλικρινά στεναχωρίεμαι που ένα τόσο ενδιαφέρον είδος μουσικής χαραμίζεται στ χέρια ποπάδων και σκύλάδων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λαμπροτζιτζίκι άστα ρε 7 χρόνια τα παλεύω τα χιπχόπια κ το βλέπω απο κοντά τόοσο καιρό ώσπου πλέον έχω ξενερώσει αρκετά να ασχολούμε με το άθλημα............

 

Αυτός ο 50λεπτος και ο έμεινε μαζί με τους γού ντιγκιντάνγκ μας τα κάναν πολύ γιό παντού.......ΜΕτά ήρθε η μπιγιοντσέ να μας δώσει και το μπουτάκι και καταλήξαμε στα κλάμπ.

 

Και να σκεφτείς απο που ξεκίνησε όλο αυτό.........Τώρα έχει φτάσει να είναι ανέκδοτο σαν τα emo και τα ζωνιανά........

 

Υ.Γ.Τι κάθομαι και λέω κ γώ τώρα με τις πίκρες μου......Άσταδιάλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστουμε πολυ παιδια.........

 

ο Χαρης εκανε παλι το θαυμα του...........

 

κατασκηνωσα το σαβ/κο στο σπιτι του αλλα αξιζε τον κοπο.........

 

ασχολουμαι μονο 1χρονο περιπου με παραγωγες κ στιχους οποτε δειξ'τε επιεικια!

 

8) 8)

O TAΛΑΝΤΟΥΧΟΣ ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΡΝΕΖΗΣ 2008.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όμορφο! Και μου αρέσει που είναι downtempo. Έχει το θετικό δηλαδή, ότι σε αφήνει να ασχοληθείς με το στίχο και όχι με τις λυρικές ικανότητες. Καλή συνέχεια παιδιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου