Προς το περιεχόμενο

Μπορεί κανείς να μάθει πνευστό χωρίς να είναι ο ΚΟΜΙΣΤΗΣ? Πανάκριβα εί


menelaos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παίδες, από μικρός θέλω να μάθω όμποε ή φλάουτο. Ως εντελώς διαφορετική φάση, με ενδιαφέρει και το σαξόφωνο..... και ερωτώ..... ΠΩΣ;;;;;; Αφού τα φτηνότερα κάνουν ένα χιλιάρικο............. >:( >:(

 

Ξέρετε τίποτα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ πήγα στην φιλαρμονική. Απ ότι ξέρω σε όλη την Ελλάδα είναι τσάμπα. Τώρα αμα έρθει η ώρα να πάρεις πούλα καμμιά κιθάρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες, από μικρός θέλω να μάθω όμποε ή φλάουτο. Ως εντελώς διαφορετική φάση, με ενδιαφέρει και το σαξόφωνο..... και ερωτώ..... ΠΩΣ;;;;;; Αφού τα φτηνότερα κάνουν ένα χιλιάρικο............. >:( >:(

 

Ξέρετε τίποτα;;

  http://www.thomann.de/gr/startone_sas75_altsaxophon.htm  ;) :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήγα στην φιλαρμονική. Απ ότι ξέρω σε όλη την Ελλάδα είναι τσάμπα. Τώρα αμα έρθει η ώρα να πάρεις πούλα καμμιά κιθάρα!

 

+1

Έκανε μάθημα... τούμπας  :D ο ντράμμερ μας παλιότερα!  ;D ;D ;D Για πνευστά ειδικά είναι πολύ καλή ευκαιρία, στο δίνουν και το έχεις σπίτι, κάνεις και δωρεάν μαθήματα.

Βέβαια, έχεις και υποχρεώσεις, αλλά όχι οικονομικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήγα στην φιλαρμονική. Απ ότι ξέρω σε όλη την Ελλάδα είναι τσάμπα. Τώρα αμα έρθει η ώρα να πάρεις πούλα καμμιά κιθάρα!

 

xmmmmm, για δώσε πλεροφορίες!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ιδια πίκρα με τον αγαπητό μπυροκοπανατζή Μενέλαο την έφαγα και γω, όταν έψαχνα Μελλόφωνο για την γυναίκα (κάτι σαν κόρνο με κουμπιλα τρομπέτας).

Μόνο στον Νλακα βρήκα σε τιμή ευκαιρίας, 1000 ευρώ και τα μισά προστάντζα.

 

Ω Τιραντέλλο.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε καμένε, πού τα βρίσκεις ΟΛΑ;;; ;D

 

Παίδες σοβαρά, όποιος έχει παραπάνω πληροφορίες επί του θέματος...... για δώκετε! :) Thanks for the help so far! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου