Προς το περιεχόμενο

Bb Blues-Βραδινά σεκλετιοτέστ


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

Αυτο το βιβλίο που σου δωσα διαβασε το.Είναι ενας τρόπος εισαγωγής σε τζατζικοκαταστάσεις.Θελει χρόνο η κιθάρα ρε.Τι να μαθεις μεχρι την εξεταστική πλάκα με κάμεις?

 

εεεε, ποιό βιβλίο είναι αυτό, παρακαλώ;  :-[

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΡΕ είχα μάθημα παλι σήμερα κ οταν παίζουμε με τον δάσκαλο κατα ένα περίεργο τρόπο δεν σταυρώνω τπτ για τπτ.Το μονο που διαφέρει είναι οτι έχω μια κιθάρα ψευτοστρατοδιονυσίου με 9ρες κ είναι σαν να πιάνω κλωστες.Μια απογοητεύομαι κ μια καραγουστάρω ναούμ.

 

Γούγλη μυρίζει το πόδι μου, δε σκίβεις να με το γλύψεις?Και γώ θα σε ονομάσω Ναζ-ωραίο.

 

gangster  Daniel Givone - La guitare manouche

 

Οπως ξέρεις ο blue καταπιάνεται με django reinhardt κ αυτό το βιβλίο που βρήκα στην τύχη κ το διάβασα λίγο είναι οτι πρέπει απο αρχάριο μεχρι γκαμάτο intermediate παίχτη.Κάνεις μια αρχή σε πολλά θέματα τζαζ γύφτικης μουσικής.Αυτό σε βοηθάει αν θές μετά να κάνεις την πιο εύκολη μεταβίβαση στην τζάζ απ οποιοδίποτε άλλο στύλ παίζεις.

 

 

Υ.Γ.ΡΕ ανθωπε τι κάθεσε κ φτιάχνεις ναούμ.Τιν παλιέβτς ριε?Αρα τι σι νιάζ πουός μιλάου γώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ.ΡΕ ανθωπε τι κάθεσε κ φτιάχνεις ναούμ.Τιν παλιέβτς ριε?Αρα τι σι νιάζ πουός μιλάου γώ?

 

trigga2.jpg

 

 

Πλάκα κάνω Τριγκάκο, μη με παρεξηγείς ναούμ. ΣΕ ΠΑΩ για αυτό σε πειράζω ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δε σε πάω ρε.μου ίσι πουλιέκσουδούς κουτζάμ μουλάρ να σι κουβαλάου μι του λάντα δεν γίντι.Κι τούτου του λαδάκι του τραβάει σαν του χελωνονιτζάκ την πίτσα ναούμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου