Προς το περιεχόμενο

ιμλιόρι αγγούρι κι απο blue,black orfeus


blue

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μικρη βδομαδα (αυτη που ακολουθει τη μεγαλη) ειχα μεινει με μια ακουστικη μονος κ ασχοληθηκα με το δυσκολο κατ'εμε αθλημα του να παιζεις μονος σου κ να ακουγεται σαν μουσικη.Ταλαιπωρησα το εν λογω κομματι πιστευοντας οτι ειμαι παχουλος ,μεσηλικας βραζιλιανος με πυκνο μουστακι και λουλουδατο ανοιχτο πουκαμισο.

 

Παιζω με δυσκολια αυτα που θελω,οι χρονοι κ τα φρι θα ηθελα να τα περασω για αποψη,αλλα η πικρη αληθεια ειναι οτι αν εβαζα μετρονομο θα τον εβλεπα καποια στιγμη σε μια γωνια να κλαιει.

 

Ο λογος που το ηχογραφησα ειναι για να το θυμαμαι κ να το βελτιωσω κ ο λογος που το ανεβαζω ειναι οτι ειμαι ενα τιποτενιο τομαρι που λατρευει την επιβεβαιωση.

 

 

Cort Earth 900 με elixir bronze 12

Behringer C-2 να ψιλοκοιταει χωρις να καρφωνεται τον καβαλαρη

Τascam US122L

Eπεξεργασια : μονο normalize.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Για τιποτενιο τομαρι που λατρευει την επιβεβαιωση το πας πολύ καλά.  :)

 

Κι ο δικός μου μετρονόμος τόλμησε να με αμφισβητήσει αλλά από τότε που του πήγα το κάρμα στο -3 άρχισε να δείχνει σύνεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aγγουρι...Επιβεβαιωση....Τομαρι...Μετρονομος...Παχουλος Βραζιλιανος...Καβαλαρης.....

 

 

Μεσα απο το ιδιαιτερο μυαλο σου εκτος απο πανεμορφη μουσικη ξεπηδα και μια αρρωστη φαντασιωση που με ερεθιζει μαλακα να ποσταρω....!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τιποτενιο τομαρι που λατρευει την επιβεβαιωση το πας πολύ καλά.  :)

thnx

 

Αν δε μετονομάσεις το κομμάτι σε Black Orpheus, αρνούμαι να το ακούσω.

 

εισαι ασχετος,δεν καταλαβαινεις ποιο καλλιτεχνικο κινητρο με εσπρωξε στην ανορθογραφια.

 

Blue rulez....

 

+1

 

μαλακα

 

+1000

 

boy

 

Nαι dog,respect.Κρατα κ εσυ τη φαση ψηλα και underground

 

 

Περα απο την πλακα,σας ευχαριστω ολους πολυ που μπηκατε στον κοπο να ακουσετε κ να γραψετε :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ο λογος που το ανεβαζω ειναι οτι ειμαι ενα τιποτενιο τομαρι που λατρευει την επιβεβαιωση.

Από μένα την έχεις. Ντροπιασμένος που δε μπορώ να παίξω έτσι, ήδη ξύρισα το μουστάκι μου, πέταξα τα cd του George Benson από το μπαλκόνι και πούλησα τα σκάφη μου για καυσόξυλα. 

 

Aγγουρι...Επιβεβαιωση....Τομαρι...Μετρονομος...Παχουλος Βραζιλιανος...Καβαλαρης.....

 

Μεσα απο το ιδιαιτερο μυαλο σου εκτος απο πανεμορφη μουσικη ξεπηδα και μια αρρωστη φαντασιωση που με ερεθιζει μαλακα να ποσταρω....!!

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου φυγε μια ντο# στο 36.467 sec βασικά κ μου χάλασε την τούρτα απ το πηρούνι.Φχαριστήθηκες που λερώθηκά?Ε ε,ε,ε?

 

Ρωμαίο, Ρωμαίο γιατί να μην είσαι Μυκηναίο, Μυκηναίο σαν τις χελώνες?

 

Ακόμα κάτι που δεν μάρεσε είναι στους 3425 ερτζιανούς κύκλους είσαι λίγο μουντώτερος απ τοη ήλιο, θα τό θελα λίγο πιο dark.....

 

Για άνθρωπος με GT πάντως καλά τα πάς.Θες βέβαια καιρό για να φτάσεις το επίπεδο μου αλλά έχεις δικαίωμα ακόμα να κουρδίζεις κιθάρες.Μην το παρακάνουμε όμως, μόνο κούρδισμα κ με αρμονικές συγκεκριμένα.

 

Υ.Γ.Ενδιαφέρον αλλα γιατί δεν παίζεις κ μια δεύτερη κιθαριά να το κάνεις ντραγκούδι??Γράφτο σοβαρα είναι πολύ ερωτικό σαν την βραζιλιάνικη φαλάκρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ο λογος που το ανεβαζω ειναι οτι ειμαι ενα τιποτενιο τομαρι που λατρευει την επιβεβαιωση.

Από μένα την έχεις.

 

:) :) :) :) :) :)

 

Υ.Γ.Ενδιαφέρον αλλα γιατί δεν παίζεις κ μια δεύτερη κιθαριά να το κάνεις ντραγκούδι??Γράφτο σοβαρα είναι πολύ ερωτικό σαν την βραζιλιάνικη φαλάκρα.

 

Μα αυτος ειναι ο σκοπος,να παιζει μια κιθαρα!Εχω κομπλεξ που δεν παιζω πιανο,το εχω πει σε παλιοτερο ποστ.

Και ειναι πολυ ωραιο το κανονικο τραγουδι,δεν θελω :D

 

Παντως σοβαρα το εγραψα,ειχα βαλει κ ομπρελιτσα στο ποτο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου