Προς το περιεχόμενο

ιμλιόρι αγγούρι κι απο blue,black orfeus


blue

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρεις κ πιάνο ρε μαμούνι?Και μας πετάς τις ψευτοκιθάρες?Παίξε μας καμμια πιανιά ρε γκρέμλιν ναούμ.

 

Ή πιάνο ή διπλοκιθαριά σε μια πιο σοφιστικέ εκτέλεση αλα τσικνομπλού στο ταβερνάκι θέλω.Τέλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Antouan αγορίνα μου πού είσαι;

 

Μετά από εκείνη την ταπείνωση που σου έριξα στο II-V-I, το έριξες στη μελέτη πάλι; ;D

 

Πέτρο, πραγματικά το κομμάτι (αν και ανορθόγραφο) ακούγεται μόνο ΡΟΖ με ομπρελίτσα (έχω βάλει μία στον φραπέ που πίνω τώρα) και με συνοδεία χορού από τέτοιες υπάρξεις...

 

istockphoto_624815_drink_umbrella.jpg

 

carnival444.jpg

 

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το πας, αν και αμούστακο. Αλλά ακόμα περιμένω το σεξόφωνο, και κάτι μου λέει πως θα περιμένω πολύ ακόμα.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Μαράκι μόλις δήλωσε ότι το κομμάτι θα μπορούσε άνετα να τρυπώσει σε ταινία του Almodovar. Δεν ξέρω αν αυτό είναι καλό ή κακό, έχω μεσάνυχτα από κινηματόγραφο, το μεταφέρω όπως ακριβώς μου το είπε και νίπτω τας χείρας μου.

 

Όσο για μένα, μου έφυγε το σερβιετάκι. Μπράβο ρε παλήκαρε. Μπράβο.

 

trucker-mo.jpg

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως μετά το τους χαρακτηρισμός (Noizholic, Addict κλπ), το karma και το Trade profile, πρεπει να προστεθεί και ο χαρακτηρισμός Note-Crucifier (μονάδα μέτρησης benson-ιάς)?

 

Μονάδα μέτρησης το μουστάκι.

 

Θα έχει διαβαθμίσεις:

> Αμούστακος

> Παρθενο-μούστακο (οι τρίχες πριν το 1ο ξύρισμα)

> Μουστάκι-"σκορπια διαδήλωση"

> Μυστακιοφόρος

> Καραϊσκάκης

> Blue

 

My 2 moustache.gif

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ εμορφο κοματακι!

καλυτερα οι χρονοι που ειναι Free σε τετοια κοματια! αφηνεσε ελευθερος με αποτελεσμα να χαλαρωνεις τον ακροατη!

00:31 - 00:37 γουσταρα! ;D

μονο ενα πραγματακι! ηθελα μια αρρωστη συγχορδια για τελος!

στο 01:10 την πιανεις αλλα μετα μου το χαλας.... :P(δεν λεω οτι ειναι λαθος απλος εμενα δεν με αρεσε...  ;D )

καλη συνεχεια!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυχαριστω παρα πολυ!

 

@trigga:δεν παιζω πιανο βρε,δες τι εγραψα.

@kwstas79:θα σε φτιαξω,μη με πιεζεις,μια φορα ειπα κ εγω να βγω με τις φιλες μου κ το εχεις κανει θεμα.Εσυ οταν βλεπεις μπαλλα ειναι ενταξει?

@freedom:προσπαθω προσπαθω :)

@Earendil:To Μαρακι εχει κριτηριο (ξερουμε οτι δεν ειναι δικο μου το κομματι ε?Του Luiz Bonfa ειναι)

http://en.wikipedia.org/wiki/Black_Orpheus

@bluezlick:Ναι την πιανω στο τελος,αλλα παταω κ αυτο το αψυχολογητο ντο (μεσα ειναι,αλλα δεν το ηθελα) στο ανεβασμα,το οποιο εγινε μονο σε αυτη την ηχογραφηση.Μου ειπαν οι φωνες να το παιξω,δεν ημουν εγω. ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου