Προς το περιεχόμενο

Theodore Ziras (Air to Air & Dash) by me


kostaras75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά παραθέτω και εγώ τα πρώτα βίντεο που έγραψα.

Είναι δύο κομμάτια απο τα πολλά που γουστάρω του Θοδωρή.

Είναι τραβηγμένα απο ψηφιακή μηχανή και όχι απο βιντεοκάμερα.Κάθε επισήμανση και σχόλιο δεκτό.

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=oIxnAaVfztc

 

http://www.youtube.com/watch?v=dhF1el7jjLg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

επειδη ειπες καθε σχολιο δεκτο και χωρις να θελω να σε προσβαλω θα σου πω ειλικρινα τη γνωμη μου...απορω ειλικρινα που υπαρχουν ατομα που τους αρεσει αυτο το ειδος το οποιο αντιπροσωπευει ο ζιρας και μαλιστα με το χειροτερο τροπο... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη ειπες καθε σχολιο δεκτο και χωρις να θελω να σε προσβαλω θα σου πω ειλικρινα τη γνωμη μου...απορω ειλικρινα που υπαρχουν ατομα που τους αρεσει αυτο το ειδος το οποιο αντιπροσωπευει ο ζιρας και μαλιστα με το χειροτερο τροπο... 8)

εγω απορω με τα ατομα που καθε φορα που θα ανοιχτει ενα θρεντ με ολιγον τι shred θα σπευσουν να το γ@....  :-X

-=Dream Within A Dream=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη ειπες καθε σχολιο δεκτο και χωρις να θελω να σε προσβαλω θα σου πω ειλικρινα τη γνωμη μου...απορω ειλικρινα που υπαρχουν ατομα που τους αρεσει αυτο το ειδος το οποιο αντιπροσωπευει ο ζιρας και μαλιστα με το χειροτερο τροπο... 8)

 

[off]Φίλε maze τι μουσική σου αρέσει;[/off]

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρεσε το παιξιμο σου φαινεται οτι εισαι αρκετα καλος και μπραβο, σαν τραγουδια βεβαια δε μπορω να πω οτι μου αρεσαν.  ::)

Τρολολολολολολολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι καθόλου μα καθόλου ευγενικό να κάνουμε hijack κάποια threads που απο τον τίτλο τους και μόνο προφανέστατα δεν μας ενδιαφέρουν, μόνο και μόνο για να "θάψουμε" τον thread starter ή το θέμα.

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε DIMIS75 το πρώτο πράγμα που παρατήρησα είναι ότι τα δάχτυλα του αριστερού χεριού σου είναι εμφανέστατα αδύναμα και ακούγεται σε όσες νότες διαρκούν ή μένουν χωρίς βιμπράτο. Προτείνω όταν κάνεις εξάσκηση να δίνεις μεγάλη προσοχή στη φόρμα του καρπού, της παλάμης, της αψίδας των δαχτύλων και της θέσης του αντίχειρα, ειδικά στα αργά bpm. Κάνε και μερικές επαναλήψεις καθημερινά με τα κλασικά grippers:

 

101623_ecom-handgripper.jpg

 

Επίσης θα βοηθήσει αν κάνεις εξάσκηση σε κιθάρα με heavier string gauge ή σε καμιά ακουστική με 12άρες.

 

Ελπίζω να βοήθησα. Keep up the good work!

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[off]Φίλε maze τι μουσική σου αρέσει;[/off]

τα περισοτερα ειδη μου αρεσουν (αποφευγω τα σκυλαδικα βεβαια) ακομα και αυτο το ειδος που παιζει ο φιλος μας στην καλη του μορφη βεβαια 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω απορω με τα ατομα που καθε φορα που θα ανοιχτει ενα θρεντ με ολιγον τι shred θα σπευσουν να το γ@....  :-X

 

εαν ειναι τοτε ζητα να μπουνε καποιοι οροι ετσι ωστε να απαγορευεται να λεει ο καθενας τη γνωμη του ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εαν ειναι τοτε ζητα να μπουνε καποιοι οροι ετσι ωστε να απαγορευεται να λεει ο καθενας τη γνωμη του ;)

 

Καλά λέει ο silot και o plusyear. Ο DIMIS75 ανέβασε τα κλιπάκια για σχόλια πάνω στο ΔΙΚΟ του παίξιμο, όχι πάνω στο γεγονός ότι παίζει Ζήρα.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου