Προς το περιεχόμενο

Ειμαι ενα κλικ μακρια!!!Να την κανω την αγορα????


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια ειμαι ετοιμος να χτυπησω την παρακατω κιθαρα http://cgi.ebay.co.uk/ESP-Horizon-FR-II-Electric-Guitar-See-Thru-Blk-Cherry_W0QQitemZ330361971607QQcmdZViewItemQQptZUK_Musical_Instruments_Guitars_CV?hash=item4ceb1ba397&_trksid=p3286.c0.m14

Εγω το βλεπω αξιοπιστο.Εσεις τι λετε?

Θα πληρωσω μεσω paypal.

 

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν μας ρωτας για τον πωλητη δε ξερω..  ::)

για το οργανο παντως εγω προσωπικα δε θα εδινα τοσα χρηματα για ESP.Μιας κ με τα ιδια χρηματα παιρνεις μεχρι κ tom anderson..παντα προσωπικη αποψη..παντως αν την παρεις τελικα ενα clipακι δε θα με χαλαγε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Μην συγκρίνουμε esp με tom anderson. Καμιά σχέση σαν φιλοσοφία οι δύο εταιρίες, οπότε και απευθύνονται σε διαφορετικούς παίχτες.

 

2) Μην συγκρίνουμε την horizon II με μια schecter. Τρομερές και φοβερές οι σεκτερ, αλλά μέχρι στιγμής η horizon II (η συγκεκριμένη πάντα) είναι καλύτερη.

 

3) Συμφωνώ με silot ότι Ελλάδα παίζει στην ίδια τιμή, οπότε τη δοκιμάζεις και αν σου αρέσει την παίρνεις.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο πωλητής φαίνεται εντάξει,καθότι έχει πουλήσει αρκετές κιθάρες και πήρε καλά σχόλια και μόνο θετικές..

Τώρα για την κιθάρα δεν έχω άποψη..  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2) Μην συγκρίνουμε την horizon II με μια schecter. Τρομερές και φοβερές οι σεκτερ, αλλά μέχρι στιγμής η horizon II (η συγκεκριμένη πάντα) είναι καλύτερη.

 

αν εννοείς συγκεκριμένα την hellriser, συμφωνώ. αλλά γενικά για μένα που ήμουν ανάμεσα στην horizon (χωρις FR) και την C-1 classic (έχουν σχεδόν ιδια σπεκς), απλά η ESP δεν είχε καμια τύχη ;D

 

παραδέχομαι οτι δε δοκίμασα και την πιο καλοσυντηρημένη ESP (νομίζω ήταν FR-I οπότε δε ξέρω τι καινούριο έχει η ΙΙ) αλλά σαν όργανο όταν το έπιασα στα χέρια μου, μου φάνηκε πολύ υπερτιμημένο.

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνω λόγω για τη horizon II. Είναι  πιο προσεγμένη στις λεπτομέρειες και τα αξίζει τα λεφτά της. Και τα λέει ένας schecterofan.

 

Πάντως γενικότερα θα επιμείνω λίγο στα να πέσει δοκιμή, μιας και η τιμή Ελλάδα είναι στα ίδια επίπεδα. Έτσι και έχεις δοκιμή και άμεση αγορά, να είσαι έτσι και καλυμμένος και να κοιμάσαι ήσυχος. Γενική διαπίστωση

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω στο να τη δω απο κοντα αλλα επειδη ειμαι απο Πατρα μπορειτε να μου πειτε που μπορω να δοκιμασω καμια στην Αθηνα μιας και δεν ξερω την αγορα της Αθηνας γενικα?Το θεμα ειναι βεβαια αν υπαρχει και το συγκεκριμενο χρωμα που με ενδιαφερει η θα μου πουν παραγγελια και τα σχετικα?Δεν ειναι και ευκολες οι μετακινησεις βλεπετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες το τηλ του κύριου αντιπροσώπου απο το site της esp (θεσ/νικη είναι νομιζω) και παρτον τηλ να τον ρωτήσεις με ποιους συνεργάζεται αθήνα κλπ

 

εγώ είχα δοκιμάσει την FR-I σε ένα μαγαζί στην ακαδημίας αλλά την είχε τόσο κακοσυντηρημένη που με τίποτα δεν αξίζει το ταξίδι σου.

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου