Προς το περιεχόμενο

Πέντε τραγούδια σε προφίλ του MySpace


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω παρατηρήσει ότι σε ορισμένα προφίλ στο MySpace έχουν ανεβάσει κι ένα πέμπτο τραγούδι (ενώ το max υποτίθεται ότι είναι τέσσερα).

Πώς το καταφέρνουν; :roll: :?:

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου φαίνεται πως πρέπει να βάλεις κάποιον συγκεκριμένο (στούντιο μου φαίνεται ήταν ή κάτι παρόμοιο) στους φίλους... θυμάμαι δλδ ένα bulletin που το έλεγε... αλλά δε θυμάμαι ποιόν...

 

Οι Paradise Lost όμως πως καταφέραν να βάλουν όλο το cd στο myspace? τι σου κάνει ο marketing...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς επίσης να χρησιμοποιήσεις και ενα εξωτερικό audio player plugin...εχει πολύς κοσμος και ανεβάζεις οσα θελεις....

 

Λογικά θα υπαρχει σε site με mods για το myspace και γενικά google it....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου φαίνεται πως πρέπει να βάλεις κάποιον συγκεκριμένο (στούντιο μου φαίνεται ήταν ή κάτι παρόμοιο) στους φίλους... θυμάμαι δλδ ένα bulletin που το έλεγε... αλλά δε θυμάμαι ποιόν...

 

Το είχα βρει αυτό. Νομίζω ο friεnd λέγεται bodog ή κάπως έτσι' date=' αλλά πλέον δεν μπορείς να τον κάνεις friend (σε γυρίζει στην home page του Myspace).

 

Οι Paradise Lost όμως πως καταφέραν να βάλουν όλο το cd στο myspace? τι σου κάνει ο marketing...

 

Απ' ό,τι διάβασα, οι εταιρείες ορισμένων γνωστών καλλιτεχνών κάνουν ειδική συμφωνία με το MySpace επ'αυτού.

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς επίσης να χρησιμοποιήσεις και ενα εξωτερικό audio player plugin...εχει πολύς κοσμος και ανεβάζεις οσα θελεις....

 

Αυτό νομίζω γίνεται μόνο αν κάνεις "νορμάλ" signup κι όχι σαν artist...

Δηλαδή πρέπει να ξανανοίξω σελίδα στο MySpace.

 

Θα το ψάξω πάντως. :wink:

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου