Προς το περιεχόμενο

The Call of Ktulu Cover/Remake


Rhino

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό είναι το Side Project μου, και ουσιαστικά αποτελεί το "ησυχαστήριο" μου όταν μαζευτούν πολλά από υποχρεώσεις, δουλειά, μπάντες, και γενικά οτιδήποτε περιέχει άλλους ανθρώπους  :D

Το διασκευάκι επιλέχθηκε κυρίως λόγω της αγάπης προς τον H. P. Lovecraft και φυσικά και προς το original κομμάτι (το οποίο και θεωρώ λίγο βαρετό). Ουσιαστικά όμως ήταν η απόπειρά μου να ξεσκουριάσω ακριβώς μετά την απόλυσή μου από τον ΕΣ. Ζητώ συγγνώμη για την ταπεινή παραγωγή, όπως επίσης και για το αν δε δουλέψει το embed.

 

 

Για όποιον ενδιαφέρεται για κάτι original, ιδού.

 

[soundcloud]

[/soundcloud]
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Δεν άκουσα την διασκευή, άκουσα όμως το δικό σου και το βρήκα ωραιότατο. Πάρα πολύ.

Το θέμα του πιάνου στο πρώτο μέρος ειδικά, πολύ του γούστου μου-αν και νομίζω πως έχει κάποια ζητηματάκια στο πάτημα του στο beat, είναι λίγο μπροστά σε σημεία. Ίσως να ναι και ιδέα μου.  Όπως και να χει, μπράβο!

 

Ωραίος και ο τίτλος. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διασκευή καλή αλλά το άλλο νομίζω πως χρειάζεται περισσότερο cowbell.

:D

large.gif

 

Το θέμα του πιάνου στο πρώτο μέρος ειδικά, πολύ του γούστου μου-αν και νομίζω πως έχει κάποια ζητηματάκια στο πάτημα του στο beat, είναι λίγο μπροστά σε σημεία. Ίσως να ναι και ιδέα μου.  Όπως και να χει, μπράβο!

 

Ωραίος και ο τίτλος. :)

 

Χαίρομαι που σου άρεσε και σ'ευχαριστώ και για τα καλά λόγια. Ορθότατη η παρατήρηση για το πιάνο. Το είχα παρατηρήσει όταν το έβγαλα και αφού το ανέβασα, μετα ομολογώ πως  βαρέθηκα να το στρώσω. Πλέον το έχω συνηθίσει  :laugh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου