Προς το περιεχόμενο

Παράσιτα σε ενισχυτή ibanez


Προτεινόμενες αναρτήσεις

geia kai xara se oloys toys kitharobioys.

prin apo ligo kairo egorasa ena mikro enisxhth 10watt ibanez gia na mhn enoxlw toys pantes otan paizw.

to problhma moy einai oti opote ton bazw na paiksw pianei radiofono.

malista pianei radiofwnikoys stathmoys kai malista to brady prepei na pianei ionosfairika kimata giati akoyw kati germanika kai italika. ti sto kalo einai ayto??kai to asteio einai oti h kithara moy leitoyrgei san keraia!!!

ti sto kalo na kanw me ayto... skeftomai oti den prepei na exei kalh giosh. einai epikindino??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επρεπε ηδη να εχεις επικοινωνησει με τον μαγαζατορα που στον πουλησε να δεις τι γινεται..παντως προσπαθησε να τον συνδεσεις με καμια πατεντα στην τηλεοραση και αν πιανεις και filmnet τον αγοραζω :D

f you don't want it you won't  do it

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικίνδυνο δεν πρέπει να είναι πρωτάκουστο όμως σίγουρα(Εγώ τουλάχιστον πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο) :D .Σίγουρα πρέπει να το πάς απο κει που το πήρες να στο αλλάξουν ενδεχομένως.

 

Υ.Γ Το αστείο θα είναι να αρχίσουμε να μαλώνουμε αν τα κουρδισμένα ξύλα των SUHR πιάνουν καλύτερα τα ραδιοφωνικά σήματα :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον το προβλημα ειναι στα ηλεκτρικα του σπιτιου σου (η σε καποια κεραια υψηλης ισχυος που υπαρχει κοντα στο σπιτι σου.

Πριν τον δωσεις για ελεγχο κανε τον κοπο να τον δοκιμασεις σε καποιο αλλο σπιτι :wink:

το ιδιο προβλημα ειχα και με εναν Vox AC30 στο παλιο μου σπιτι & μολις μετακομησα το προβλημα λυθηκε :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα το ίδιο πρόβλημα πριν από πολλά πολλά χρόνια με μια ιδιοκατασκευή, πάλι δεκαράκι, και άκουγα ένα συγκεκριμένο σταθμό αλλά μόνο με volume στο 10.

Έχει την πλάκα του, ε;

 

Ηλεκτρική εγκατάσταση, συμφωνώ εξ ιδίας πείρας, χε χε :lol:

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη μασας ρε...... Και γω ειχα (και εχω) ενα LEEM 15αρι (με reverb :lol: 8) ) και επιανε σταθμους καπου καπου.... πιθανοτατα να ειναι αυτο με το ρευμα του σπιτιου σου, αλλα εγω οταν αλλαξα σπιτι παλι επιανε FM :lol: :lol: ..... βασικα μου αρεσε γιατι τζαμαριζα απο πανω (βανδη βισση πλουταρχος κτλ :lol: :lol: :lol: ) πατνως οταν ειναι μικρος σε ισχυ και φτηνος να τα περιμενεις αυτα..... αν θες πηγαινε σε αυτον που τον πηρες (Τριμης??) και πες του να σου τον αλλαξει ετσι για να εχεις ενα καινουριο...(τα ιδια θα σου κανει και ο καινουριος) αντε και καλα γκαζια..... 8) 8)

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to rimadi to dwkimasa kai se allo spiti :? alla to idio apotelesma.

ti sto kalo, kai malista exei perasei enas xronos apo tote poy ton agfwrasa kai twra pisteyw oti einai poly arga na ton paw pisw, alla twra teleytaia exei ayto to problhma kai malista otan to bazw to volume sto 10 to akoyw kathara (to radio). :roll: einai krima kai ton eixa agaphsei. eixe poly kalo distortion...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα......έδωσε ρέστα ο drikoudis!!!χαχαχαχα

Εγω παλια ειχα δανιστεί απο εναν φιλο μου εναν Gorilla :cry: ....

Σας λεω ομως τρελλα γελια !!!!Επιανα απο σταθμους μεχρι και μπατσικά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάω και εγώ στον δικό μου να του κάτσω μια δορυφορική' date=' έτσι για να έχω και εγώ backing tracks... :lol:[/quote']

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Γράψε και μας κανένα σε CD :D :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου