Προς το περιεχόμενο

Behringer VM1 Vintage Time Machine


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό στα 68 ευρώ

http://www.thomann.de/gr/behringer_vm1_vintage_time_machine.htm

είναι αντίγραφο αυτουνού των 249

http://www.thomann.de/gr/electro_harmonix_memory_man.htm

 

Έχει κανείς απροκατάληπτη άποψη;

 

Το θέλω για να παίζω μια στο τόσο, οπότε λεώ να κρατήσω τα 181 της διαφοράς για σουβλάκια :)

 

Ευχαριστώ

Νίκος

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχα δοκιμάσει κάποτε ένα behringer που ήταν αντίγραφο του sansamp gt-2 και είχα πάθει πλάκα με την ομοιότητα τους..

δυστυχώς για το delay δεν ξέρω, θεωρώ ότι θα είναι πολύ πιο δύσκολο να πιάσει τον χαρακτήρα του dmm, αλλά έχω την εντύπωση ότι 60 τόσα ευρώ δεν είναι και πολλά για να το δοκιμάσεις..δες μήπως το βρεις ακόμα φθηνότερο πουθενά και καλή τύχη.. :)

 

edit: αν σε ενδιαφέρει μεταχειρισμένο  http://cgi.ebay.co.uk/Behringer-Vintage-Time-Machine-VM1_W0QQitemZ170343869878QQcmdZViewItemQQptZUK_Guitar_Accessories?hash=item27a9492db6&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A1|72%3A1683|240%3A1318|301%3A1|293%3A1|294%3A50

 

αν δεχτεί να το στείλει από αγγλία ελλάδα, με 50 το πολύ ευρώ είναι στα χέρια σου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

κανένα νέο απο αυτό το πετάλι?

 

το ψήνω πάρα πολύ αλλά δε ξέρω ποιος μπορεί να το φέρνει στην αθηνα. Το έχει πάρει το ματι κανενος? (πριν αρχισω τα τηλέφωνα στα μαγαζια)

 

το έχει κανεις να μας γράψει καμια εντύπωση?

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ το έχω, συνεχώς στο ΟΝ  ;D

 

δεν εχω άποψη γιατί δεν είχα άλλο delay (πλην ενός δανεικού Boss dd3, με το οποίο δεν μπορώ να παίξω) αλλά γενικα είναι αυτό που θέλω: λίγο θολό-ζεστό. Κάνει κι ένα σωρό πράγματα που δεν τα χρησιμοποιώ, oscillation, modulation :D :D

έλα όποτε θες να το ακούσεις

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ για τις πληροφορίες!

 

και εγώ για ζεστο-θολό το θέλω, αλλά και για το κορους του.

 

Απο που το πηρες εσυ?

 

ευχαριστώ και για την πρόσκληση! όταν θα πλησιάζει ο καιρός να το πάρω, θα περασω μια βόλτα, για να το εχω ακουσει λιγο καιρό πριν το πάρω! απλά αμα δε πουληθουν κάποια ...πραματάκια πρώτα, δεν έχει αλλες αγορές χεχε!

 

και πάλι ευχαριστώ!

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από θωμά το είχα πάρει, και όπως βλέπεις και στην αρχή του θέματος ακριβό: 68 ευρά. Τώρα το έχει στα 55  ;D

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

skantzos, αν μπορείς πες λίγο τι μέγεθος έχει το πετάλι και αν μπορούν να χρησιμοποιηθούν ταυτόχρονα τα εφέ του ή ξεχωριστά. Με ενδιαφέρει και για την τιμή του φαίνεται κελεπούρι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου