Προς το περιεχόμενο

Ήχοι και ρυθμοί για το Korg m3?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

φιλε μου εγω φορτωσα οτι ειχε και δεν ειχε το CD, τα παντα...Καποια πραγματα ειδα πως πανε στο  sampling που καλως η κακως ακομα δεν μπορω να κανω τιποτα εκει μεσα...πηγα στα προγραμματα και βλεπω πως στην ταδε μπανκα εχει καινουριους ηχους, να χαρω εγω λοιπον...Παω εκει και ξεκιναω να παιζω...ακορντεον?μπραβο ωραιος ηχος, παμε επομενο...βιολι γαματος κατσε να καταιβασω το δελαυ λιγο παμε και στο επομενο...μπουζουκι? Οπα?γιατι δεν παιζει...παμε στο επομενο...σολο ζερβας..μιλαμε που αλιθηνος...παμε μεθεπομενο σολο ζερβας 2...γιατι δεν παιζει κι αυτος??? Καταλαβες το τι ακριβως εγινε τωρα...στα ειπα ακριβως το τι σκεφτηκα οταν εκανα τα load στα πληκτρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κριτονακο , ναι μπορεις να κανεις το m3 arranger σιγουρα...

Απλα με το πανισχυρο ΚΑRMA θα προγραμματισεις τα παντα...

Πιστευω πως αμα το παλευεις γυρω στα 10 λεπτακια καθε μερα , σε τεσσερις δεκαετιες θα το εχεις καταφερει...

Παντως κουμπακι για breaks kai fill in δεν θα βρεις εκτος κι αν το φτιαξεις εσυ...

Αστειευομαι , απλα το m3 δεν φτιαχτηκε για arranger...Πρεπει να το φτιαξεις εσυ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κritonako, σπέρνεις θέματα για ήχους και ρυθμούς του M3 σαν τα μανιτάρια. Σου απαντούν, και πάλι από την αρχή. Τα θέματα θα συγχωνευθούν, και σε παρακαλώ να μην επαναληφθεί. Ένα θέμα φτάνει (σαν να μην έφταναν τα εκατοντάδες προηγούμενα για το M3 αλλά τεσπα...)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου