Προς το περιεχόμενο

bc rich or schecter


insdel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γνωρίζει κανείς αν κάπου, κάποιος φέρνει bc rich lefty κι ποιά μοντέλα μπορώ να παραγγείλω? Η να πάρω καλύτερα μια schecter που τα βγάζει όλα σε αριστερά? Με ενδιαφέρει να έχει emgs (η να πάρω καμια warlock και να της βάλω εγώ  emg?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η deluxe σειρες της μπι σι ριτς εχουν emgs οπως κι καποιες αλλες σειρες...η αποψη μου εινα go for a bcrich ομως επειδη ζουμε στην ελλαδα και το προβλημα δεν ειναι ποια μοντελα υπαρχουν γενικα αλλα ποιες ερχονται στην ελλαδα... παρε ενα τηλ στον αλβερτο τον αντιπροσωπο...  doremi.gr

προσφατα που ειχα παει ειχα δει μια λεφτυ warlock χωρις emg ομως... δες την απο κοντα και αν σου κανει ριξε κα τους μαγνητες επανω και εισαι κορυφη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικότερα γνωρίζεις αν η bc βγάζει αριστερές ή μόνο 1 αντε 2 μοντέλα (θα πάρω κα τηλ εννοειται)  - αξίζει δλδ να αλλάξεις μαγνήτες στη warlock?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατα την γνωμη μου αν προκειται για τους emg ειναι καθαρα δικο σου θεμα αν σε βολευει η κιθαρα....πρεπει να την ποιασεις στα χερια σου και να δεις αν σε βολευει το βαρος το σχημα κτλ... αν ολα αυτα ειναι οκ για εσενα μπορεις να βαλεις τους emg που παιζουν παντου και να εισαι οκ...γενικα δεν ειναι οτι βγαζει  και αριστερες κιθαρες σωριδων.... βγαζει καποιες που και που...δες και στον τομαν... παντωσ σου λεω και παλι αφου θες τους emg τοτε μην αγχεσαι παρε οποια σου καθεται καλυτερα στο χερι , αφου δεν παιζει τοσο ρολο το ξυλο της κιθαρας...αν ομως αποφασισεις να βαλεισ κανεναν ντανκαν η ντιμαρζιο τοτε θελει αλλη προσεγγιση το πραγμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου