Προς το περιεχόμενο

προενισχυση σε εξωτερικες καρτες ηχου


quorthon1940

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας παιδες....η ερωτηση μου αφορα σχετικα με καποιες εξωτερικες καρτες ηχου της m-audio και συγκεκριμενα την " φθηνη" σειρα οπως η fast track,fast track pro και mobile pre usb....παροτι εχω κοιταξει πολλα site με κριτικες (οπου βλεπω πολλα "αναμεικτα" συναισθηματα για το ποσο καλες ειναι ;D) το ερωτημα ειναι για την ΠΡΟΕΝΙΣΧΥΣΗ που διαθετουν τα συγκεκριμενα μοντελα....σε καποιο πχ μοντελο (το mobile pre usb) ανεφερε στο επισημο site πως η προενισχυση αφορα μονο τις εισοδους του μικροφωνου...επειδη ομως εγω θα χρησιμοποιησω κατευθειαν την κιθαρα (με την κανονικη σειρα των πεταλιων-εφφε) κατευθειαν στο INPUT του οργανου γνωριζετε αν πρεπει να αγορασω και επιπλεον ΠΡΟ-ΕΝΙΣΧΥΤΗ ο οποιος θα δινει σημα στην καρτα ηχου η θα με καλαυψουν καποια απο αυτες τις 3??? Αν καποιος εχει εναλλκατικη προταση σε αλλες μαρκες με αυτες τις προυποθεσεις ειμαι ολος αυτια ;D ;D!

thanx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου