Προς το περιεχόμενο

-Εξομολόγηση Σκέψεων-


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεγονος- γυρισα Θεσσαλονικη χτες και οι μισοι λειπαν στα μπιτσομπαρα που τωρα πρωτοανοιξαν για φετος στη Χαλκιδικη

 

ερωτηση- Πηγανε για να ξεχασουν τα προβληματα τους ή μηπως τελικα ειμαστε αδιορθωτοι και δεν προκειται να αλλαξει τιποτα ποτε? ειναι να γελας η φαση η για να βαλεις τα κλαματα??

Δεν αλλαζουν φιλε μου...(χωρις να ναι απολυτο αυτο)....θα βγουν και θα διασκεδασουν και θα χαλασουν..και θα πληρωσουν..και θα μοστραρουν την μοδα τους και το ιματζ τους....

χτες στην Αθηνα το βραδυ βγηκα να παω σε εξωτερικα ιατρεια για ενα θε μα μου.Πηρα το αμαξι....της κακομοιρας απο αυτοκινητομανι εν ωρα 11...και η βενζινη στο 1,60 και βαλε !!

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 83
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ναι στης αλλαγές σελίδας και πάλι ναι, να φύγεις να πας αλλού, όχι γιατί εκεί θα είναι καλύτερα ούτε γιατί εδώ δεν βρίσκεις δουλειά, να φύγεις για να αλλάξεις, να δεις και εκεί τι λέει και μετά αλλού, γιατί η ζωή είναι μικρή και είναι καλύτερα να την περνάς στο δρόμο παρά στο κλουβί.

 

Οι ανθρώπινες σχέσεις πλέον βασίζονται μόνο στην ανάγκη, στο ποιος θα φορτωθεί λίγο απ' το κόπο μας, χωρίς αντάλλαγμα. Κάνοντας μια βόλτα με τα ΜΜΜ αυτό που θα παρατηρήσετε είναι ανθρώπους με απλανή βλέμματα, που αντί να προσμένουν μια φιλική κουβέντα, καρτερούν να δουν ποιος θα τους ενοχλήσει για να τσακωθούν.

 

Να αναφέρω παραδειγματικά, ένα πρωινό που περπάταγα προς το σπίτι από Γαλάτσι άρχισε να βρέχει, φόραγα φούτερ μαύρο με κουκούλα, οπότε φόρεσα τη κουκούλα (τότε που πρωτοβγήκε ο νόμος περί κουκούλας). Είχε πλημμυρίσει ο δρόμος, και βλέπω ένα παππού να περπατάει στη άκρη του πεζοδρομίου και ένα αμάξι να ανεβαίνει γρήγορα, ποτίζοντας όλο το πεζοδρόμιο. Του φωνάζω να μαζευτεί να μη γίνει μούσκεμα, κι αυτός με το που με βλέπει με τη κουκούλα, άνοιξε το βήμα του, και βγήκε ακόμα πιο άκρη!

 

Έτσι είναι… εμένα μου συμβαίνει και χωρίς κουκούλα   :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ζωή είναι μικρή και είναι καλύτερα να την περνάς στο δρόμο παρά στο κλουβί.

το καλυτερο πραγμα που διαβασα εδω!!!

κεραυνοπουλο εν δραση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδες! Μολις γυρισα απο το χωριο, ξεχορταριασα τον κηπο, τον εσκαψα και φυτεψα καλαμποκι και κολοκυθακια!!!! Ετσι για αρχη ;D ;D ;D ;D

 

Και για να cyberjohn-ιασω λιγο, εχω και τριανταφυλλιες σουπερ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΚΑΛΗ ΤΑΣΤΙΕΡΑ? ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΣΠΡΑ Η ΚΟΚΚΙΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ? ΑΜΑ ΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ ΕΧΟΥΝ 100 ΦΥΛΛΑ ΠΕΙΡΑΖΕΙ? :P ;D ;D

η ζωή είναι μικρή και είναι καλύτερα να την περνάς στο δρόμο παρά στο κλουβί.
Εγραψες!

 

Νομίζω οτι αξίζει να διαβάσεις αυτό:

 

I live without cash – and I manage just fine

 

If we grew our own food, we wouldn't waste a third of it as we do today. If we made our own tables and chairs, we wouldn't throw them out the moment we changed the interior decor. If we had to clean our own drinking water, we probably wouldn't contaminate it.

Πειτε μου οτι εχει αδικο....

Και περιττο να σας πω οτι ο τυπος μολις εγινε ειδωλο στα ματια μου.

-Cogito Ergo Sum-

-Abyssus Abyssum Invocat-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως τελικα ειμαστε αδιορθωτοι και δεν προκειται να αλλαξει τιποτα ποτε?

Μάγος είσαι;

 

@Harald

Αν το λέει η καρδούλα σου, κάντο. Ακόμα και αν κάποια στιγμή, τα παρατήσεις επειδή δεν μπόρεσες παραπάνω, θα έχεις μάθει πολύ περισσότερα από ό,τι αν καθόσουν και άκουγες τον κάθε "φιλόσοφο" στο ίντερνετ...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...θα έχεις μάθει πολύ περισσότερα από ό,τι αν καθόσουν και άκουγες τον κάθε "φιλόσοφο" στο ίντερνετ...

Δεν κατάλαβα?

Τραβάει κάποιος κανένα ζόρι εδώ μέσα? >:(

;D ;D ;D ;) :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατάλαβα?

Τραβάει κάποιος κανένα ζόρι εδώ μέσα? >:(

 

καλα, χαλαρωσε!

δεν νομιζω πως ηταν προσωπικο!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα, χαλαρωσε!

δεν νομιζω πως ηταν προσωπικο!

ΧΑΧΑΧΑΧΑ! ;D ;D ;D

Καλά εγώ νόμιζα ότι το έγραψα για αστείο.

Άλλο νόημα βγήκε τελικά?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου