Προς το περιεχόμενο

Digitech


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!ΕΧΩ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΠΕΤΑΛΙΑ DIGITECH.ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ;ΨΗΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ METAL MASTER.ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΦΑΣΗ ΗΧΟΓΡΑΦΗΣΗΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ "ΗΧΟ". :?

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω τρελος με Digitech φιλε ειναι καταπληκτικα αυτα τα πεταλακια ειναι τα μονα που συμπαθω απο ο,τι υπαρχει. κατα τι γνωμη μου γαματο ειναι το HotRod kai to ToneDriver αλλα αν γουσταρεις μεταλιες το metalmaster δε θα σε απογοητευσει καθολου... αν θες τη γνωμη μου προχωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω τρελος με Digitech φιλε ειναι καταπληκτικα αυτα τα πεταλακια ειναι τα μονα που συμπαθω απο ο' date='τι υπαρχει. κατα τι γνωμη μου γαματο ειναι το HotRod kai to ToneDriver αλλα αν γουσταρεις μεταλιες το metalmaster δε θα σε απογοητευσει καθολου... αν θες τη γνωμη μου προχωρα[/quote']

 

ΚΑΙ ΤΟ HOTROD ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΤΑ ΥΠΟΨΗ ΜΟΥ.ΤΙ ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΓΑΖΕΙ;

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΤΑΛΙΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΨΙΛΟΑΡΕΣΑΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΚΑΘΩΣ ΜΟΥ ΕΒΓΑΙΝΑΝ ΛΙΓΑΚΙ

'ΨΕΥΤΙΚΑ"

 

ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΕΡΓΟΤΕΡΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΠΟΙΟ BOUTIQUE ΠΕΤΑΛΙΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eκπληκτικα πεταλάκια ειδικά για την τιμή τους.Το delay είναι ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή στην αγορά,4 sec και 7 διαφορετικοί ήχοι με ασύληπτα ζεστό ήχο!

Ο κομπρέσορας (Main Squeeze) και το phaser σκοτώνουν.

Τα drive επίσης είναι πολύ καλά αν και είναι simulations.

Ολα τα πετάλια της σειράς είναι στερεοφωνικά και έχουν cabinet simulation.

Δυστυχώς δεν υπάρχει τρέμολο :cry:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω τρελος με Digitech φιλε ειναι καταπληκτικα αυτα τα πεταλακια ειναι τα μονα που συμπαθω απο ο' date='τι υπαρχει. κατα τι γνωμη μου γαματο ειναι το HotRod kai to ToneDriver αλλα αν γουσταρεις μεταλιες το metalmaster δε θα σε απογοητευσει καθολου... αν θες τη γνωμη μου προχωρα[/quote']

 

ΚΑΙ ΤΟ HOTROD ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΤΑ ΥΠΟΨΗ ΜΟΥ.ΤΙ ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΓΑΖΕΙ;

 

πο βαρυ overdrive(Malmsyeen-Dod250as poume) μεχρι πολυ καλο και μετρημενο distortion. κατα τι γνωμη μου κανει για μεταλ εγω θα το αγορασω δηλαδη(παιζω ροκ και μεταλ μεχρι malmsteen kai tetoia). το metalmaster ειναι κυριωσ για πιο death καταστασεις.Σε φώτησα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πο βαρυ overdrive(Malmsyeen-Dod250as poume) μεχρι πολυ καλο και μετρημενο distortion. κατα τι γνωμη μου κανει για μεταλ εγω θα το αγορασω δηλαδη(παιζω ροκ και μεταλ μεχρι malmsteen kai tetoia). το metalmaster ειναι κυριωσ για πιο death καταστασεις.Σε φώτησα?

 

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΗΧΟΣ ΣΤΟ HOT ROD KAI TO METAL MASTER.ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΜΕΝ HOT ΒΓΑΖΕΙ 80'S HARD ROCK ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΣΗ ΕΝΩ ΤΟ ΔΕ METAL MASTER 90'S METAL ΠΑΡΑΜΩΡΦΩΣΗ.

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hot Rod = Europe, Malmsteen, Dio, China, Early Metallica(Master Of Puppets), Early Iron Maiden, Helloween, Winger, Badlands, Rage Against The Machine, Extreme, Deep Purple, Rainbow etc.

 

MetalMaster = Late Metallica(Extremely Heavy Bottom End), Linkin' Park, Sentenced, Blackadikes vromes genika(den kanei gia heavy metal, alla apo death kai pano, death, black, doom kai isos gothic gia poly megalo ogo)

 

Ti mousiki paizete me tin banda sou??? Ti eidos???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hot Rod = Europe' date=' Malmsteen, Dio, China, Early Metallica(Master Of Puppets), Early Iron Maiden, Helloween, Winger, Badlands, Rage Against The Machine, Extreme, Deep Purple, Rainbow etc.

[/quote']

τα παραδειγματα που αναφερεις εχουν μεγαλη αποσταση μεταξυ τους στον ηχο τους. ετη φωτος χωριζουν τον ηχο των europe και τον ηχο των rage against the machine.

 

 

το HotRod ομως εχει προσωμοιωση παραμορφωσεων και πιστεψε με μπορει να βγαλει τετοιους ηχους απο warm kai powerfull overdrive mehri 80's "Marshallish" distortion-overdrive. οποτε γινονται και καθε ειδους συνδυασμοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ti mousiki paizete me tin banda sou??? Ti eidos???

 

ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΜΑΣ ΔΙΣΚΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑΜΠΕΛΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΕΛΛΗΝΟΦΩΝΟ ΡΟΚ ΜΕ ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΞΕΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ.ΘΕΛΩ Η ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΣΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΦΗΧΤΟ HEAVY LOW-END ΚΑΙ ΟΓΚΩΔΕΣ ATTACK.ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ;

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου