Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα στο log in


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τον τελευταίο μήνα,όποτε προσπαθώ να κάνω log in,το σύστημα με ειδοποιεί πως βάζω λάθος κωδικό,παρόλο που είναι αποθηκευμένος(τόσο στο mozilla όσο και στον chrome) και τον χρησιμοποιώ με αυτόν τον τρόπο από τότε που έχω γραφτεί στο noiz.gr.

Χρειάζεται να τον περάσω χειρόγραφα,για να τον δεχτεί.

Είναι κάτι που διορθώνεται ή κάνω εγώ κάτι λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον τελευταίο μήνα,όποτε προσπαθώ να κάνω log in,το σύστημα με ειδοποιεί πως βάζω λάθος κωδικό,παρόλο που είναι αποθηκευμένος(τόσο στο mozilla όσο και στον chrome) και τον χρησιμοποιώ με αυτόν τον τρόπο από τότε που έχω γραφτεί στο noiz.gr.

Χρειάζεται να τον περάσω χειρόγραφα,για να τον δεχτεί.

Είναι κάτι που διορθώνεται ή κάνω εγώ κάτι λάθος;

 

+1  8)

Κάτι γίνεται με τους κωδικούς.

It dont mean a thing, if it ain't got that swing...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες αργότερα...

Ένα μικρό θεματάκι με το Log in. Χρησιμοποιώ Firefox 3.6.15 διχως ιδιαίτερα addons. Δίνοντας username & password με βγάζει στην ιστοσελίδα λανθασμένου κωδικού. Εκεί δίνω πάλι το password και μονο τοτε το δέχεται.

Αυτο το παρουσίασε τις τελευταίες ημέρες και έχω την εντύπωση οτι κάποια στιγμή είχε κάνει και update το firefox. Ίσως σχετίζεται.

Αυτά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου