Προς το περιεχόμενο

Ευρωπαϊκή ανοιξιάτικη περιοδεία των Queens of the Stone Age


bloody_sunday

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eυτυχώς τους Kyuss Lives θα τους δω - το εισιτήριο το έχω από τον Οκτώβρη. Aλλά σήμερα έγινε της μουρλής, και οι πιο πολλοί - ανάμεσά τους κι εγώ - έμειναν με το ποντίκι (ή τον &#$@!) στο χέρι, προσπαθώντας μάταια με refresh στη σελίδα από την ώρα που είχε ανακοινωθεί πως θα ξεκινούσε η προπώληση. Αν και τους έχω δει ήδη πέντε ή έξι φορές θα με ενδιέφερε σίγουρα να τους δω και τώρα. Πριν από δυο χρόνια ήταν πάντως μέτριοι, σε αντίθεση με τους Them Crooked Vultures που όταν τους είδα έπαιζαν σε εντελώς διαστημικά επίπεδα.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ω τέλεια...στο τσακ ΔΕΝ πρόλαβα να πάρω το 7", έχασα στη κλήρωση, δεν είχα λεφτά για τους Kyuss (και ήθελα να δω Oliveri από κοντά) και ξεπουληθήκανε τα εισιτήρια τώρα που έχω τα λεφτά  >:( Γκαντεμιά άπειρη, και ήθελα να δω Qotsa φέτος. Βασικά ήμουν σίγουρος πως θα έρθουν αλλά μας έγραψε ο Joshito..... :-\

May da force be wit chu

facebook.com/panosbarcodeyanke

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου