Προς το περιεχόμενο

Μαγαζί για δοκιμή Gibson


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδιά.

 

Όπως λέει και ο τίτλος θα ήθελα να μου πείτε πού θα μπορούσα  να βρω Gibson για δοκιμή καθώς μένω εκτός Αθηνών και δεν έχω άμεση πληροφόρηση για το τι κυκλοφορεί στα μαγαζιά. Ενδιαφέρομαι κυρίως για Les Paul Custom και για Traditional, καθώς θα ήθελα να κάνω μια άμεση σύγκριση των δύο αυτών οργάνων.

 

Παίζω χρόνια με Fender (Matthias Jabs signature ltd edition) και Jackson (Soloist SL3) αλλά τώρα τελευταία έχω μια έντονη όρεξη για τις Gibson.

 

Ευχαριστώ πολύ  :)

 

 

Yeah Babe!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ανεβώ Αθήνα την επόμενη βδομάδα και για αυτό ρωτάω. Είχα ανεβεί το Πάσχα και σε μια γρήγορη βόλτα από τα μαγαζιά του κέντρου δεν βρήκα τίποτα. Μόνο κάτι Studio  :( :(.

 

Το Bon Studio είχα ακούσει ότι πλέον δεν πουλάει λιανική. Αφήνουν να πας να δοκιμάσεις όμως;

Yeah Babe!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Στο Guitar store στην Ζαϊμη, στα Εξάρχεια θα βρείς αρκετά μεγάλη ποικιλία από Gibson για να δοκιμάσεις. www.guitarstore.gr

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ανεβώ Αθήνα την επόμενη βδομάδα και για αυτό ρωτάω. Είχα ανεβεί το Πάσχα και σε μια γρήγορη βόλτα από τα μαγαζιά του κέντρου δεν βρήκα τίποτα. Μόνο κάτι Studio  :( :(.

 

Το Bon Studio είχα ακούσει ότι πλέον δεν πουλάει λιανική. Αφήνουν να πας να δοκιμάσεις όμως;

 

Πριν 2 χρόνια είχα πάει με την κιθάρα μου να δοκιμάσω ενισχυτές. Έχουν ηχομονωμένο χώρο για δοκιμές, και πιστεύω ότι μπορείς να δοκιμάσεις και κιθάρες. Πάρε ένα τηλέφωνο και ρώτα αν μπορείς και αν έχουν τα μοντέλα που σε ενδιαφέρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το Bon Studio πουλάει λιανική....

δεν έχω αγοράσει αλλά όποτε έχω πάει μου δίνει τιμή για ότι τους ρωτάω...

μετά Καγμάκη και GuitarStore οι κλασσικοί για Gibson και αν πετύχεις σε κανά άσχετο μαγαζί ή σε αγγελίες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου