Προς το περιεχόμενο

Πόσο καιρό...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας!!! Πριν από δύο μέρες πήρα την πρώτη μου κιθάρα, μία Ibanez GRG170DXL lefthanded. Μετά λοιπόν από δύο ημέρες εξάσκησης με το βιβλίο metal rhythm guitar vol.1 του Troy Stetina και βλέποντας πόσο δρόμο έχω ακόμα μπροστά μου έχω να ρωτήσω μερικά πράγματα τους πιο έμπειρους.

Πόσο καιρό σας πήρε να μάθετε που είναι το κάθε τάστο :?:

Πόσο σας πήρε το να μπορέσετε να παίζετε χωρίς να κοιτάτε τις χορδές και τα τάστα :?:

Πόσο σας πήρε για να μπορέσετε να παίξετε με μια αξιοπρεπή ταχύτητα :?:

P>And Justice For All...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά την γνώμη μου δεν θά 'πρεπε να σε απασχολούν τέτοια... θεωρητικά ζητήματα... άλλος θα σου απαντήσει 2 μήνες και άλλος 2 χρόνια... δεν πρόκειται να βγάλεις άκρη... αν κάνεις "σωστή" εξάσκηση και τηρείς κάποιο υποτυπώδες πρόγραμμα, όλα θα έρθουν...

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ.μην αγχωνεσαι με τετοια... ξεκολλα...γουσταρε τις ασκησεις που παιζεις και ολα θα ερθουν .......

Stettina;;;;old time classics.........ειχα τελειωσει και τα lead τα βιβλια του...αν και δεν θα ελεγα οτι ηταν και τα καλυτερα..........αλλα ειναι παρολαυτα must για τους αρχαριους....... :D :D :D

 

Καλο ξεκινημα φιλε. :D :D :D :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο καιρό σας πήρε να μάθετε που είναι το κάθε τάστο ?

 

AKOMA MAΘΑΙΝΩ.. :lol:

 

Πόσο σας πήρε το να μπορέσετε να παίζετε χωρίς να κοιτάτε τις χορδές και τα τάστα ?

 

ΑΚΟΜΑ ΚΟΙΤΑΩ :lol:

 

Πόσο σας πήρε για να μπορέσετε να παίξετε με μια αξιοπρεπή ταχύτητα?

 

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ "ΑΞΙΟΠΡΕΠΗΣ" ΤΑΧΥΤΗΤΑ,ΜΟΝΟ "ΑΞΙΟΠΡΕΠΗΣ" ΜΟΥΣΙΚΗ.

 

ΞΕΚΟΛΛΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΥΓΚΡΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ENJOY THE RIDE (ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΠΩΣ ΑΡΚΕΤΟΙ "ΓΕΡΟΙ" ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΘΑ ΣΟΥ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΟΥΝ,ΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑ ΦΤΙΑΧΝΑΜΕ ΤΑ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΑ & ΜΕΤΑ ΜΑΘΑΙΝΑΜΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ :!: :lol: )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΩΤΑ ΦΤΙΑΧΝΑΜΕ ΤΑ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΑ & ΜΕΤΑ ΜΑΘΑΙΝΑΜΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ

 

ΕΤΣΙ! ΕΤΣΙ!!!!!!!!! ΜΕ ΤΗΝ ΑΡΜΥΡΑ!!!!!!!

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Πόσο σας πήρε το να μπορέσετε να παίζετε χωρίς να κοιτάτε τις χορδές και τα τάστα ?

 

ΑΚΟΜΑ ΚΟΙΤΑΩ :lol:

 

 

 

Του έχει κολλήσει hot αυτοκόλλητα o antouan...γι αυτό δύσκολο να πάρει τα μάτια του από πάνω τους...(το γήρας ουκ έρχεται μόνον..ή κάπως έτσι...)

:lol: :lol: :lol:

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου